Męskie Granie 2023 - oto skład tegorocznej Orkiestry!

i

Autor: MAREK ZAJDLER/East News Męskie Granie Orkiestra 2023 - skład

Męskie Granie 2023 - oto skład tegorocznej Orkiestry!

2023-05-11 10:17

Męskie Granie już od kilku tygodni odsłania karty, zdradzając kolejne szczegóły tegorocznej edycji wydarzenia. Poznaliśmy już listę miast i daty koncertów, a także niesamowity, różnorodny line-up. Pozostają dwie niezwykle ważne informacje - skład Orkiestry i jej tegoroczny hymn. Kto w tym roku tworzy Orkiestrę Męskiego Grania - sprawdź!

W tym roku Organizatorzy Męskiego Grania postanowili zadziałać nieco inaczej. Specjalnie na prośbę fanów zdecydowali się otworzyć wyjątkowe Biuro Podróży, do którego przybyć mogą osobiście fani wydarzenia, by zakupić bilety w formie stacjonarnej, a nie, jak to bywało do tej pory, wyłącznie przez Internet. Cały projekt wystartował w środę 10 maja o godzinie 18:00 w Warszawie, przy ul. Plac Powstańców Warszawy 2A (wejście od ul. Wareckiej) a okazja ta stała się dobrym momentem, by zdradzić kolejny, niezwykle istotny szczegół całego Męskiego Grania, mianowicie skład tegorocznej Orkiestry! Kto w tym roku ją tworzy? Wszystko jest już jasne!

Mamy supermoce! - Męskie Granie 2023 w Esce Rock

Męskie Granie Orkiestra 2023 - oto jej skład!

W tym roku pieczę nad Męskim Granie sprawują wyłącznie Panowie - Orkiestrę Męskiego Grania tworzą w tym roku Mrozu, Igo i Vito Bambino! Muzycy pojawili się w Biurze Podróży, by osobiście spotkać się z fanami formatu. Już 17 maja o 12.00 na kanale YouTube Męskiego Grania zaprezentują singiel Supermoce, promujący Męskie Granie 2023.

Tego samego dnia Mrozu, Igo i Vito Bambino pojawią się w "Kolumnie Zygmunta", by opowiedzieć nieco więcej o singlu i o samej trasie! Koniecznie zapiszcie sobie tę datę w swoim kalendarzu!

Męskie Granie 2023 - daty i miasta

Ubiegłoroczna trasa koncertowa w dwudniowej formule okazała się wielkim sukcesem. Dzięki aż dwóm dniom koncertowym projekt stał się jeszcze bardziej zróżnicowany muzycznie, a ze scen wybrzmiały nowe muzyczne gatunki, w tym rap, jazz czy elektro. Chcąc zapewniać publiczności jeszcze więcej artystycznych doznań, tegoroczne koncerty również będą odbywały się w piątki i soboty. Tego lata Męskie Granie odwiedzi siedem miast: Szczecin (16-17 czerwca, EPSD Aeroklub Szczeciński), Poznań (23-24 czerwca, Park Cytadela), Warszawę (7-8 lipca, Służewiec), Gdańsk (21-22 lipca, Polsat Plus Arena), Kraków (4-5 sierpnia, Muzeum Lotnictwa), Wrocław (11-12 sierpnia, Pola Marsowe) i Żywiec (25-26 sierpnia, Amfiteatr Pod Grojcem). Na tegoroczną trasę festiwalową przygotowane zostały też liczne niespodzianki, które będą regularnie ujawniane w mediach społecznościowych projektu.

Dla osób, które nie mogły pojawić się w Warszawie, przewidziana została jeszcze możliwość zakupu biletów online w ramach regularnej sprzedaży. Ostatnia pula będzie dostępna 18 maja od 12.00.

ZOBACZ TAKŻE: Męskie Granie 2023 - LINE-UP

Listen on Spreaker.