Limp Bizkit na Pol'andRock Festival 2022! Którego dnia wystąpi Fred Durst i jego zespół?

i

Autor: Tomasz Holod/Polska Press/East News Limp Bizkit wystąpi na najpiękniejszym festiwalu świata

Limp Bizkit na Pol'andRock Festival 2022! Którego dnia wystąpi Fred Durst i jego zespół?

2022-06-08 15:24

W poniedziałek organizatorzy Pol’andRock Festival zaprezentował kolejne zespoły, które pojawią się na tegorocznej edycji imprezy. Do składu dołączyła legendarna amerykańska kapela Limp Bizkit, odpowiedzialna za takie hity jak "Rollin' (Air Raid Vehicle)" i "Behind Blue Eyes". Którego dnia festiwalu na scenie wystąpi Fred Durst i jego zespół?

Tegoroczna edycja Pol’andRock Festival zbliża się wielkimi krokami! Impreza odbędzie się w dniach 4–6 sierpnia w dwóch formułach, zarówno na miejscu, jak i online. Spotkanie offline odbędzie się w zupełnie nowej lokalizacji - na Lotnisku Czaplinek - Broczyno. Osoby, które nie będą mogły dotrzeć na imprezę osobiście, będą mogły wziąć udział w festiwalu w formie online na pośrednictwem social mediów Pol'and'Rock. Festiwal powraca także do klasycznej formy - wstęp na teren imprezy będzie bezpłatny. Do tej pory organizatorzy ogłosili, że na festiwalu pojawią się m.in. Kwiat Jabłoni, Ørganek, Wolf Alice, Voo Voo, Strachy na Lachy czy Nova Twins. Teraz do składu dołączył prawdziwy amerykański gigant!

Majka Jeżowska wspomina występ na Pol’and’Rock Festival i lekcje z Nergalem

Zespół Limp Bizkit zagra na Pol’andRock Festival 2022!

Na najpiękniejszym festiwalu świata zagra amerykańska kapela Limp Bizkit. Zespół, wykonujący muzykę z gatunku rapcore i nu metalu pojawi się na imprezie ostatniego dnia, czyli 6 sierpnia. Decyzja organizatorów wzbudza pewne kontrowersje, a to ze względu na słowa i czyny lidera zespołu, Freda Dursta, który w 2015 roku wyraził chęć przeprowadzki na Krym i otrzymania rosyjskiego obywatelstwa. Do dziś muzyk ani razu nie skomentował rosyjskiego ataku na Ukrainę.

AKTUALIZACJA 18.07.2022W poniedziałek 18 lipca świat obiegła informacja, iż zespół, ze względu na problemy osobiste i zdrowotne Freda Dursta, zdecydował się odwołać trasę koncertową po Europie, w tym występ na tegorocznej edycji Pol'and'Rock Festival.

Limp Bizkit - najnowszy album zespołu

Ostatni album Limp Bizkit - Still Sucks - ukazał się 31 października 2021 roku i otrzymał on pozytywne opinie krytyków muzycznych. Płytę promował singiel Dad Vibes.