LEAP

i

Autor: Materiały prasowe

koncerty 2024

LEAP - brytyjscy indie pop-rockowcy zapraszają na koncert w Polsce!

2024-05-17 14:46

Brytyjski zespół indie pop-rockowy LEAP wystąpi jesienią w Stolicy!

Ostatnie 18 miesięcy było dla nich przełomowe, a zbliżająca się trasa stanowi kolejny krok naprzód w ich dynamicznie rozwijającej się karierze. Po licznych wyprzedanych koncertach w Wielkiej Brytanii i Europie, to właśnie entuzjazm fanów dla ich eksplozywnych występów na żywo zwiększa zaangażowanie międzynarodowej bazy fanów. Ich pierwsze dwa minialbumy zdobyły szerokie wsparcie redakcyjne na platformach streamingowych, a nowy singiel „One Way Out” tylko potwierdza, że mieszanka mocnego rocka i hymnicznego popu, którą oferują, jest wręcz uzależniająca.

Rok 2024 zapowiada się jako czas dalszego intensywnego rozwoju zespołu. LEAP pojawi się na głównej scenie na festiwalu Nova Rock, a na ich samodzielne koncerty trafiło już do sprzedaży ponad 10,000 biletów. Zespół zdobył hit radiowy we Włoszech, a ich muzyka cieszy się poparciem takich gigantów jak Rolling Stone, MTV, Virgin Radio, Flux FM, BBC Radio 6 czy BBC Introducing. LEAP szybko zdobywa niepodważalną pozycję na dynamicznie rozwijającej się rockowej scenie w Wielkiej Brytanii i Europie..

Jacky, wokalista zespołu, znany jest ze swojego unikalnego głosu, który prowadzi słuchacza przez mroczne zakątki Londynu oraz jego osobiste zmagania z problemami psychicznymi. W muzyce LEAP można znaleźć elementy indie grunge, potężne beaty i odrobinę elektroniki. Zespół, który tworzą także Declan „BullsEye” Brown na basie i Adam Mason, klasycznie wykształcony gitarzysta, razem tworzą ekscytującą mieszankę muzycznych talentów

PALAYE ROYALE chcą stworzyć swój obwoźny cyrk? Sebastian Danzig dla Eska Rock

LEAP w Polsce w 2024 roku [DATA, MIASTO, BILETY]

Oto koncerty, na które czekamy w tym roku: