Judas Priest zapowiada nowy album! Szczegóły Invincible Shield

i

Autor: Materiały prasowe Judas Priest zapowiada nowy album

Judas Priest zapowiada nowy album! Tak prezentuje się tracklista "Invincible Shield"

2023-12-08 9:40

Bogowie metalu powracają! Po porywającym występie na festiwalu PowerTrip w Kalifornii, Judas Priest zapowiedział nadejście zupełnie nowego albumu studyjnego. Premiera „Invincible Shield” zaplanowana jest na 8 marca 2024 roku. Dostępne są już dwa single z krążka, znana jest także jego tracklista.

Festiwal Power Trip miał miejsce w październiku Zgromadził największe nazwiska świata metalu – poza Judas Priest fani ciężkiej muzyki mieli szansę zobaczyć chociażby Metallikę, Iron Maiden czy AC/DC. Świadkami ogłoszenia było aż 200 tysięcy osób! Zespół podzielił się również zwiastunem krążka. W piątek 13 października za to do sieci trafiła pierwsza muzyczna zapowiedź krążka, czyli przebojowy singiel Panic Attack! Sprawdźcie go poniżej! Dość szybko grupa zaprezentowała kolejny singiel z płyty - świetny Trial By Fire, w grudniu zaś zaprezentowała tracklistę płyty, która prezentuje się następująco:

"Invincible Shield" tracklista

 1. Panic Attack
 2. The Serpent And The King
 3. Invincible Shield
 4. Devil In Disguise
 5. Gates Of Hell
 6. Crown Of Horns
 7. As God Is My Witness
 8. Trial By Fire
 9. Escape From Reality
 10. Sons Of Thunder
 11. Giants In The Sky

Deluxe edition bonus tracks

 1. Fight Of Your Life
 2. Vicious Circle
 3. The Lodger
Muzyka rockowa lat 80-tych - zagranica. Albumy, które dziś są legendarne

Judas Priest w Polsce w 2024 roku!

Judas Priest to bez wątpienia najciężej pracujący zespół metalowy na rynku. W przyszłym roku grupa wyruszy w światową trasę koncertową – 30 marca wystąpią w krakowskiej TAURON Arenie

Legenda metalu

W ciągu ostatnich 50 lat zespół sprzedał ponad 50 milionów albumów na całym świecie i był headlinerem na największych stadionach świata. Wraz z ewoluującą muzyką i występami na żywo pojawiła się także potężna, wyjątkowa tożsamość: wygląd, który zdefiniował grupę i wpłynął na przyszłe pokolenia zespołów metalowych na całym świecie. Z każdym rokiem legenda Judas Priest rośnie; W 2022 roku zostali wprowadzeni do Rock & Roll Hall of Fame i ukończyli wyprzedaną światową trasę koncertową, która była celebracją 50. rocznicy powstania zespołu. Wkraczając w rok 2024, Judas Priest nadal niesie koronę jednego z największych i najlepszych brytyjskich zespołów na świecie.