Judas Priest

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER

Wiadomości

Judas Priest ostrzega przed oszustami w mediach społecznościowych. "Nie dajcie się zwieść"

Judas Priest ostrzega swoich fanów przed oszustami, których w sieci, niestety, nie brakuje. Na oficjalnym koncie zespołu na Facebooku pojawił się komunikat, w którym możemy przeczytać, że w ostatnim czasie pojawiało się sporo profili podszywających się pod muzyków czy management. Wszystko po to, aby wyłudzić pieniądze.

Judas Priest ostrzega przed oszustami w sieci

Brytyjska formacja Judas Priest w swoich mediach społecznościowych udostępniła ważny komunikat dotyczący oszustw w sieci. W ostatnim czasie odnotowano bowiem wiele prób mających na celu oszukanie fanów zespołu na pieniądze. 

Wywiad - Judas Priest - Krzysiek Sokołowski | ESKA Rock

Istnieje wiele fałszywych kont, które podają się za członków zespołu i nasz management – oferują one fanom spotkanie z zespołem itp. i proszą o pieniądze… Niektórzy twierdzą nawet, że zostaną one przekazane na rzecz fundację Glenna Tiptona. TO WSZYSTKO OSZUSTWO! Nie dajcie się zwieść – żaden członek zespołu ani menadżer nigdy nie prosiłby o pieniądze taką drogą. Wszelkie oficjalne informacje będą zawsze publikowane wyłącznie na naszych kontach w portalach społecznościowych. Gdy zobaczycie próbę oszustwa, zgłaszajcie to! – czytamy we wspomnianym komunikacie. 

Obecnie formacja Judas Priest koncertuje w Europie i promuje najnowszy album "Invincible Shield", który ukazał się na rynku w marcu tego roku. 30 marca muzycy zagrali w Polsce, w krakowskiej Tauron Arenie, wraz z Saxon oraz Uriah Heep. 

Oto najlepsze albumy Judas Priest. Nasz TOP5: