Judas Priest

i

Autor: mat. prasowe

Metal

Judas Priest opublikowali kolejny teledysk WIDEO. Premiera nowego albumu coraz bliżej

8 marca ukaże się długo oczekiwany studyjny album formacji Judas Priest. Krążek "Invincible Shield" promuje m.in. utwór "The Serpent and the King", do którego opublikowano właśnie teledysk.

Judas Priest z nowym teledyskiem

Nie tak dawno zespół Judas Priest udostępnił w serwisach streamingowych kolejny utwór promujący nadchodzący studyjny album zatytułowany "Invincible Shield", który ukaże się na półkach sklepowych 8 marca. Mowa o kompozycji "The Serpent and the King". Teraz natomiast wspomniany singiel został wzbogacony o wideoklip. Można się już z nim zapoznać w serwisie YouTube. 

Nowy album na horyzoncie

"Invincible Shield" to już dziewiętnasty studyjny krążek w dorobku brytyjskiej formacji. Na albumie, który ponownie wyprodukował Andy Sneap, znajdzie się 11 premierowych kompozycji. Tak prezentuje się szczegółowa tracklista:

 1. Panic Attack
 2. The Serpent And The King
 3. Invincible Shield
 4. Devil In Disguise
 5. Gates Of Hell
 6. Crown Of Horns
 7. As God Is My Witness
 8. Trial By Fire
 9. Escape From Reality
 10. Sons Of Thunder
 11. Giants In The Sky

Na wydaniu deluxe będzie tych utworów natomiast aż 14. Trzy dodatkowe to: "Fight of Your Life", "Vicious Circle" oraz "The Lodger". 

Tak się natomiast prezentuje okładka albumu Judas Priest: 

Judas Priest. Okładka albumu Invincible Shield

i

Autor: mat. prasowe

Przypomnijmy, że tuż po premierze "Invincible Shield" muzycy Judas Priest, po raz kolejny, odwiedzą nasz kraj. Zespół zagra 30 marca 2024 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Na scenie pojawią się także dwie inne legendarne kapele: Saxon oraz Uriah Heep. 

Poznajcie albumy, które zmieniły życie Richiego Faulknera, gitarzysty Judas Priest: