Journey z nowym singlem - posłuchajcie ballady Don't Give Up on Us

i

Autor: Screen z YouTube/journey Amerykańska grupa z premierową kompozycją

Journey z nowym singlem - posłuchajcie ballady "Don't Give Up on Us"

2022-06-10 21:19

Już w lipcu ukaże się najnowszy album zespołu Journey. Płyta “Freedom” będzie pierwszym wydawnictwem grupy z premierowym materiałem od ponad dziesięciu lat. W sieci dostępny jest już kolejny singiel, promujący nadchodzący krążek - tym razem grupa postawiła na klasyczną rockową balladę, w stylu lat ‘80 - posłuchajcie “Don’t Give Up On Us”.

Journey to amerykańska grupa rockowa, powstała w San Francisco w 1973 roku, utworzona przez byłych muzyków zespołów Santana, Steve Miller Band i Frumious Bandersnatch. Największe triumfy święciła ona na początku lat ‘80 - to wtedy ukazały się albumy Departure, Escape i Frontiers, z których pochodzą najbardziej znane utwory zespołu - Any Way You Want It, Don’t Stop Believin’ i Separate Ways (Worlds Apart). Ostatni krążek Journey, zatytułowany Eclipse ukazał się w 2011 roku. Obecnie w skład grupy wchodzą Neal Schon (jedyny oryginalny członek), Jonathan Cain, Jason Derlatka, Deen Castronovo i Arnel Pineda.

Eska Rock szybkie pytania ADRIAN ŁABANOWSKI

Nowy singiel, promujący nadchodzący album Journey

Już w ubiegłym roku zespół zapowiedział wydanie swojego pierwszego od ponad dziesięciu lat albumu z premierowym materiałem. Do tej pory nadchodzący album promowały trzy single, kilka dni temu grupa podzieliła się z fanami kolejnym. Tym razem Panowie postawili na klasyczną rockową balladę, w stylu lat ‘80 - posłuchajcie kompozycji Don’t Give Up on Us.

Nowa płyta od Journey - tytuł, data premiery

Najnowszy album Journey, zatytułowany Freedom ukaże się już 8 lipca. Znajdzie się na nim aż piętnaście utworów, w tym znane już The Way We Used to Be, You Got the Best of Me i Let It Rain.