Gene Simmons - czym muzyk zamierza się zajmować po przejściu Kiss na emeryturę?

i

Autor: CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER Jakie plany na emeryturę ma Gene Simmons?

Gene Simmons - czym muzyk zamierza się zajmować po przejściu Kiss na emeryturę?

2022-09-07 14:53

Wszystko wskazuje na to, że już w przyszłym roku zakończy się, zapowiadana jako ostatnia w historii, trasa koncertowa zespołu Kiss. Choć nie oznacza to końca tego wyjątkowego projektu, to muzycy coraz głośniej i odważniej mówią o tym, że rzeczywiście nie planują dalszego koncertowania, ani nagrywania nowej muzyki, Jakie plany na emeryturę ma Gene Simmons?

Choć zespół Kiss nadal jest w trakcie swojej ostatniej trasy koncertowej, która odbywa się pod nazwą "End of the Road World Tour", to wygląda na to, że Panowie już naprawdę żegnają się ze światem muzyki. Paul Stanley w jednym z ostatnich wywiadów powiedział, że nie ma w planach pracy nad nową muzyką Kiss, ponieważ nic co formacja by teraz wydała nie jest w stanie konkurować z jej największymi hitami. Gene Simmons zaś wprost stwierdził, że po obecnej trasie zespół zakończy swoją działalność, ale nie będzie to oznaczało całkowitego wygaśnięcia projektu i marki, jaką jest Kiss. W planach jest zorganizowanie programu typu reality, którego celem miałby być wybór muzyków, którzy jako "Kiss nowej generacji" będą dalej koncertować po całym świecie, być może nawet z gościnnym udziałem oryginalnych członków grupy. 

Gene Simmons zdradza swoje plany na emeryturę

Kolejnym dowodem na niechybny koniec Kiss jest ostania rozmowa Simmona. Basista był gościem w programie "My Planet Rocks", w którym opowiedział o swoich planach na muzyczną emeryturę. Muzyk przypomniał o wciąż działającym projekcie Gene Simmons Band, z którym zamierza dalej występować. Simmons jest także współwłaścicielem sieci restauracji, która poszerza się także o kasyna, a także promuje swoim nazwiskiem napoje gazowane. Artysta wprost powiedział jednak, że żadna z tych aktywności nie jest w stanie w najmniejszym stopniu konkurować z działalnością w Kiss, co porównał do pierwszej miłości, której nigdy się nie zapomina.

Co tam w środku gra - Happysad - Odrzutowce i kowery

Jak dobrze znasz zagraniczne kino lat '70? QUIZ

Pytanie 1 z 15
Miłośnikiem muzyki którego kompozytora był Alex DeLarge, bohater filmu “Mechaniczna pomarańcza” (1971)?