Flea rozwija swoją karierę filmową! Basista chciałaby zagrać bohatera kultowych komiksów

i

Autor: Rex Features/East News Flea pojawi się na wielkim ekranie?

Flea rozwija swoją karierę filmową! Basista chciałaby zagrać bohatera kultowych komiksów

2022-06-21 10:46

Flea z powodzeniem rozwija nie tylko swoją muzyczną, ale też filmową karierę! Muzyk od lat znany jest ze swojego zamiłowania do kina i ma już na swoim koncie role w naprawdę słynnych tytułach. Wygląda na to, że basista nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w kontekście swojej filmowej przygody - muzyk-aktor ma już nawet wymarzoną postać, w którą chciałby się wcielić. O kogo chodzi?

Flea znany jest przede wszystkim ze swojej działalności w zespole Red Hot Chili Peppers, którego basistą jest nieprzerwanie od 1983 roku. Artysta nie poprzestaje jednak na muzyce - jego wielką pasją jest kino, z którym to “romansuje” już od prawie czterdziestu lat! Basista zadebiutował w filmie Outsiderzy z 1983 roku, nie został jednak wymieniony w czołówce. Jego pierwszą większą rolą była postać Douglasa J. Needlesa w filmach Powrót do przyszłości II i III, jednak w jednym z wywiadów Flea zdradził, że nie był zadowolony z efektu końcowego. Artysta pojawił się także w takich produkcjach jak Moje własne Idaho, Las Vegas Parano, Big Lebowski i Baby Driver.

WYWIADÓWKA - JELONEK

Flea chciałby zagrać postać z kultowych komiksów - o kogo chodzi?

Flea jest dość aktywny w social mediach, w tym na Twitterze. 20 czerwca właśnie w tym medium, basista zamieścił tweeta, w którym napisał, że jeśli jakiś reżyser postanowi zrobić film o Papeye’u, to on jest pierwszym chętnym do wcielenia się w tą rolę! Muzyk ma oczywiście na myśl postać z kultowych komiksów. Marynarz o dobrym sercu, ale porywczym charakterze został wymyślony przez Elziego Crislera Segara w 1929 roku. Nic nie wskazuje na to, by takowy film miał w najbliższym czasie powstać, jeśli jednak taki pomysł się pojawi, trudno nie zauważyć podobieństwa między Flea a postacią z komiksu, być może więc basista będzie miał dużą szansę na główną rolę.

Ostatni album Red Hot Chili Peppers

Red Hot Chili Peppers są obecnie w trakcie trasy koncertowej, promującej ich wydany na początku kwietnia album Unlimited Love. Płyta została bardzo dobrze przyjęta przez krytyków i fanów i na chwilę obecna promują ją dwa single - Black Summer i These Are the Ways, a jaku numer promocyjny jeszcze przed premierą płyty wydany został kawałek Poster Child.

Sonda
Chciałbyś/chciałabyś zobaczyć Flea w roli Popeye'a?