Ozzy Osbourne

i

Autor: Materiały prasowe

rock i kino

Filmowa biografia Ozzy'ego i Sharon Osbourne wciąż w drodze! TEN aktor mółby zagrać "Księcia Ciemności"?

2024-03-17 13:31

O tym, że w planach jest film biograficzny o Ozzym Osbourne, który skupiłby się przede wszystkim na jego złożonej relacji z żoną i menedżerką, Sharon Osbourne, wiadomo już od co najmniej kilku lat, produkcji jednak jak nie było, tak nie ma. Teraz jednak sami zainteresowani wrócili do tematu, Sharon zdradziła, kogo widziałaby w roli samej siebie, a syn pary wskazał aktora, który mógłby zagrać Ozzy'ego!

Już pod koniec 2021 roku pojawiły się pierwsze informacje wskazujące, że trwają przygotowania do nakręcenia filmu o "Księciu Ciemności". Magazyn "Variety" informował, że Ozzy Osbourne i jego żona, Sharon, nawiązali współpracę z wytwórnią Sony Pictures by stworzyć projekt, który skupiałby się na przedstawieniu historii ich złożonej historii miłosnej. Temat od czasu do czasu wracał na przestrzeni ostatnich trzech lat, jednak szczegółów w postaci chociażby daty rozpoczęcia zdjęć nadal nie ma. Jednak już prawie trzy lata temu mówiło się, że za napisanie scenariusza będzie odpowiedzialny Lee Hall, który ma na swoim koncie skrypty do m.in. nominowanego do Oscara projektu Billy Elliot, filmowej biografii Eltona Johna, Rocketman czy niesławnych Kotów z 2019 roku.

Ozzy Osbourne - 5 ciekawostek o albumie “Bark at the Moon” | Jak dziś rockuje?

Ozzy i Sharon o filmie o swoim związku

Teraz do tematu powrócili sami zainteresowani w najnowszej odsłonie swojego rodzinnego podcastu. Jak zdradziła Sharon, produkcja jest nadal w fazie rozwoju, bardziej dosadny był Ozzy, który stwierdził rozbrajająco: "Gdy skończą w końcu ten film, będę już martwy. Chciałbym żyć, by móc go zobaczyć". Jego żona powiedziała jednak, że powstawanie produkcji filmowych niekiedy zajmuje całą wieczność.

Kto mógłby zagrać Ozzy'ego i Sharon?

Sharon zdradziła także, którą aktorkę najchętniej zobaczyłaby w roli samej siebie. Wybór żony "Księcia Ciemności" w pierwszej kolejności padł na znaną z ról w filmach Midsommar. W biały dzień, Czarna wdowa, Nie martw się, kochanie, Oppenheimer, Diuna: Część druga czy Małych kobietkach, za którą była nominowana do Oscara, Florence Pugh. Sharon dodała, że rozważałaby także kandydaturę Belli Ramsey, najbardziej znanej z seriali Gra o tron, w którym wcielała się w postać Lyanny Mormont i The Last of Us, w którym odegrała rolę Ellie Williams.

Syn pary, współprowadzący podcast Jack, w tym samym epizodzie postanowił wskazać, kto, według niego, powinien wcielić się w rolę Ozzy'ego. Syn pary wskazał na znanego z głównej roli w serialu Barry Billa Hadera! Jack powiedział, że wie, że jego wybór może się wydawać dziwny, ale jest przekonany, że aktor, który jest znany z tego, że świetnie oddaje postaci, którego gra, genialnie sprawdziłby się w roli "Księcia Ciemności". Ozzy zareagował na tę propozycję rozbrajająco mówiąc, synowi, by się piep**ył!

Na tym etapie wiadomo, że producentami filmu będą sama Sharon, Jack i Aime Osbourne, a w produkcji pojawi się muzyka, zarówno Black Sabbath, jak i Ozzy'ego z czasów kariery solowej.

Sonda
Kto bardziej pasuje do roli Sharon Osbourne?