Dożywotni bilet na Męskie Granie? Start wyjątkowej akcji!

i

Autor: Materiały prasowe Złoty bilet na Męskie Granie

Dożywotni bilet na Męskie Granie? Start wyjątkowej akcji!

2023-06-07 14:28

Męskie Granie to jedyna w Polsce trasa festiwalowa, która od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. To także jedno z najszybciej wyprzedających się wydarzeń muzycznych w kraju. Marka Żywiec, sponsor wydarzenia, wiedząc jak pożądane są bilety na Męskie Granie, tego lata postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanów projektu i ogłosiła konkurs o „Złoty Bilet”, czyli dożywotnią wejściówkę na trasę. Konkurs wystartuje 12 czerwca.

Męskie Granie Tour

W tym roku po raz pierwszy w historii Męskiego Grania powołano do życia Męskie Granie Tour, czyli biuro podróży, w którym można było spotkać się z Męskie Granie Orkiestrą 2023 na żywo i kupić bilety bezpośrednio z rąk Igo, Mroza i Vito Bambino. Dzięki temu obecni na miejscu fani jako pierwsi poznali skład zespołu. Przed biurem podróży zaparkował też specjalny kamper, który tego lata odwiedzi miasta, do których zawita trasa. Z myślą o miłośnikach projektu realizowane będą w nim różne aktywności, zachęcające do „Cho na Ż”. Odwiedzając kampera będzie można również zdobyć „Złoty Bilet”.

Mamy supermoce! - Męskie Granie 2023 w Esce Rock

Dożywotni bilet na Męskie Granie

Czy dla fanów Męskiego Grania może być coś lepszego niż zdobycie biletu na wymarzony koncert? Chyba tylko dożywotnie wejście na koncerty w ramach trasy. W tym roku to marzenie może się spełnić! 12 czerwca startuje konkurs o „Złoty Bilet”, w ramach którego można wygrać coroczny bilet na Męskie Granie dla siebie i trójki znajomych. Jak to zrobić? Wystarczy znaleźć kampera podróżującego po Polsce, uwieczniając to na zdjęciu. Następnie, wraz z kreatywnym opisem dotyczącym ulubionego muzycznego doświadczenia na żywo i odpowiednimi hashtagami zamieścić zdjęcie na Instagramie. Konkurs potrwa do końca sierpnia, a „Złoty Bilet” zostanie rozdany na finałowym koncercie w Żywcu.

„Złoty Bilet” przeznaczony jest dla zwycięzcy i trzech osób towarzyszących. Co roku, najpóźniej w tygodniu ogłoszenia line-upu należy zadeklarować, na który koncert wybierze się grupa. Dodatkowo, co tydzień przyznawane będą nagrody tygodnia w postaci ubrań z kolekcji Męskiego Grania.

Męskie Granie 2023

W tym roku Męskie Granie odwiedzi siedem miast: Szczecin (16-17 czerwca, EPSD Aeroklub Szczeciński), Poznań (23-24 czerwca, Park Cytadela), Warszawę (7-8 lipca, Służewiec), Gdańsk (21-22 lipca, Polsat Plus Arena), Kraków (4-5 sierpnia, Muzeum Lotnictwa), Wrocław (11-12 sierpnia, Pola Marsowe) i Żywiec (25-26 sierpnia, Amfiteatr Pod Grojcem). Na dwóch scenach wydarzenia wystąpi prawie 80 polskich artystów reprezentujących odmienne konwencje, style i pokolenia, w tym m.in.: Brodka, Daria Zawiałow, Igo, Miuosh X Zespół Śląsk „Pieśni Współczesne”, Paktofonika: Retrospekcje, Ralph Kaminski, Zalewski oraz oczywiście Męskie Granie Orkiestra 2023 w składzie Igo, Mrozu i Vito Bambino. Na trasie zadebiutuje też zupełnie nowy format – Męskie Granie Przestawia. W tym roku odpowiadają za niego Nosowska i Król, którzy wspólnie z Michałem Fox Królem przygotowali absolutnie wyjątkowy program na piątkowe wieczory. Po raz pierwszy na trasie z uwielbianym przez fanów repertuarem wystąpią też Kayah & Bregović.

ZOBACZ TAKŻE: Męskie Granie 2023 - LINE-UP z podziałem na miasta i dni