Dawid Podsiadło

i

Autor: Facebook/Dawid Podsiadło

Wiadomości

Dawid Podsiadło ma świetną wiadomość dla fanów. Pojawią się jeszcze bilety na tegoroczne koncerty

Jeśli myśleliście, że nie uda Wam się jeszcze kupić biletów na tegoroczne stadionowe koncerty Dawida Podsiadły, to... jesteście w błędzie. Artysta poinformował, że do sprzedaży trafi ostatnia pula wejściówek.

Dawid Podsiadło. Pojawią się ostatnie bilety na stadionową trasę

Po historycznym występie na PGE Narodowym w Warszawie dla 80 tysięcy widzów, który miał miejsce pod koniec sierpnia 2023 roku, Dawid Podsiadło idzie za ciosem i zaprasza na tegoroczną trasę stadionową ze sceną 360 stopni. 

Przypomnijmy, że zawita ona do czterech miast: do Gdańska, Wrocławia, Poznania oraz Chorzowa. Na siedem zaplanowanych koncertów nie było już kompletnie biletów. Występy niby się wyprzedały, ale – jak poinformował Podsiadło za pośrednictwem mediów społecznościowych – udało się "załatwić" dodatkowe wejściówki. 

Mellina - Artur Rojek ujawnia co myśli o Dawidzie Podsiadło

W piątek, 24 maja, punktualnie o godz. 12 rozpocznie się sprzedaż "ostatnich biletów na trasę" za pośrednictwem bileterii eBilet. – Nie będzie ich dużo, ale zawsze coś, więc zapraszamy serdecznie do nas na stadiony tych, którzy jeszcze się zastanawiają. Pogoda dobra, nastroje świetne, będzie szałowo – napisał Podsiadło. 

Artysta zdradził, że na stadionowe koncerty w Gdańsku i Poznaniu biletów będzie "nie za dużo". Dlatego też lepiej zastanowić się nad Chorzowem. Na Stadionie Śląskim szykuje się bowiem "sporo [wejściówek] na płytę". Z kolei we Wrocławiu, jak poinformował Podsiadło, dostępne bilety będą "różne". Nie wiadomo tylko w jakiej ilości... 

Tak prezentuje się szczegółowa rozpiska tegorocznej stadionowej trasy Dawida Podsiadły: 

  • 01-02.06.2024 Gdańsk – Polsat Plus Arena Gdańsk
  • 08.06.2024 Wrocław – Tarczyński Arena Wrocław
  • 15-16.06.2024 Poznań – Enea Stadion
  • 22-23.06.2024 Chorzów – Stadion Śląski

Najlepsze utwory Dawida Podsiadły. Oto nasz ranking [TOP10]:

Listen on Spreaker.