Córka Sinead O'connor wykonała Nothing Compares 2 U

i

Autor: Andre Csillag / Rex Features/EAST NEWS, Youtube/screen

Wiadomości

Córka Sinead O'Connor wykonała "Nothing Compares 2 U". "Kiedy patrzę, jak dla niej śpiewasz, płaczę"

To był przejmujący występ, który wzruszył wszystkich zgromadzonych. Róisín Waters, córka nieżyjącej już Sinead O'Connor, wykonała w trakcie specjalnego koncertu w Nowym Jorku utwór "Nothing Compares 2 U". Zapis jej występu trafił do sieci. Ciarki na całym ciele są gwarantowane.

Córka Sinead O'Connor wykonała brawurowo słynny utwór swojej mamy

Sinead O'Connor, jedna z najsłynniejszych irlandzkich wokalistek, zmarła 26 lipca 2023 roku w swoim domu w Londynie. Miała zaledwie 56 lat. 20 marca, w Nowym Jorku, podczas specjalnego koncertu w Nowym Jorku oddano jej hołd. Ale nie tylko jej, bo również Shane'owi MacGowanowi, wokaliście formacji The Pogues, który odszedł z tego świata 30 listopada ubiegłego roku. 

10 najlepszych zespołów rockowych. Które grupy znalazły się w czołówce?

W trakcie wydarzenia na scenie wystąpili m.in. Dropkick Murphys, Cat Power czy Billy Bragg. Jak się jednak okazało, nieoczekiwaną gwiazdą wieczoru stała się Róisín Waters, córka Sinead O'Connor, która wykonała największy przebój swojej mamy, czyli "Nothing Compares 2 U"

Zresztą zobaczcie sami: 

– Każdy inny wykonawca tłoczył się z boku sceny, aby móc oglądać jak rozwija się ten słodko-gorzki majestat – napisała, w mediach społecznościowych, Amanda Palmer, amerykańska wokalistka i kompozytorka, która widziała występ Róisín Waters z bliska. 

Pod wspomnianym wideo, które zostało udostępnione w serwisie YouTube, pojawiło się mnóstwo komentarzy. Użytkownicy bardzo chwalili Róisín za ten występ. Poniżej zacytujemy kilka przykładowych wpisów:

  • "Twoja matka była i nadal jest potężną osobą, tu na ziemi. Kiedy patrzę, jak dla niej śpiewasz, płaczę. Coś pięknego";
  • "Boso jak jej mama! To było piękne. Do mych oczu napłynęły łzy. Dziękuję Ci za to";
  • "Dobra robota, Róisín. Kochałem twoją wspaniałą matkę za wszystkie dobre rzeczy, które zrobiła. Byłaby bardzo dumna z twojego hołdu";
  • "Oniemiałem. To było po prostu niewiarygodnie piękne. Dziękuję Róisín. Poruszyłaś tym wiele osób".

Oto najsłynniejsze utwory Sinead O'Connor: