Corey Taylor z oficjalną zapowiedzią solowego krążka! Sprawdź nowy klip!

i

Autor: Screen z Instagrama/coreytaylor Nowy singiel i teledysk Coreya Taylora ze Slipknota

Corey Taylor z oficjalną zapowiedzią solowego krążka! Sprawdź nowy klip!

2023-05-16 16:14

Jak powiedział - tak zrobił! We wtorek 16 maja, zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, światło dzienne oficjalnie ujrzał najnowszy teledysk Coreya Taylora. Muzyk singlem "Beyond" zapowiedział premierę swojego drugiego solowego albumu studyjnego! Co tym razem zaprezentował nam wokalista Slipknota i Stone Sour?

Corey Taylor dość późno zdecydował się rozpocząć karierę solową. Muzyk wydał swój debiutancki autorski album, CMFT, w październiku 2020 roku. Krążek został ciepło przyjęty przez rynek, nic więc dziwnego, że artysta dość szybko zaczął myśleć o jego następcy. Pierwsze dokładniejsze informacje zaczęły się pojawiać na początku tego roku, gdy Taylor potwierdził, że pracuje obecnie w studio nas następcą CMFT. Nagrania zakończyły się stosunkowo szybko, a już w marcu, w wywiadzie dla magazynu "NME", muzyk zdradził tytuł albumu, nazwy i tematykę wybranych utworów, stylistykę wydawnictwa czy fakt, iż trafi na niego trzynaście numerów. Dowiedzieliśmy się, że CMF2 ujrzy światło dzienne nakładem BMG, najpewniej we wrześniu tego roku. Na maj zaś zapowiedział premierę pierwszego singla z płyty.

Slipknot - jak przez lata zmieniały się teledyski zespołu?

Nowy singiel i teledysk Coreya Taylora

Jak powiedział, tak zrobił! We wtorek 16 maja, o godzinie 16:00 czasu polskiego, swoją światową premierę miał numer, zatytułowany Beyond. Wierni fani Coreya dobrze znają ten kawałek, gdyż artysta zagrał go na żywo po raz pierwszy w... 2009 roku! Od tamtego czasu kompozycja znacznie się zmieniła, nabrała konkretnego kształtu i promuje nadchodzący CMF2. Do singla powstał także szalony teledysk - sprawdź ten numer poniżej!

Corey poinformował także, że płyta CMF2 ujrzy światło dzienne już 15 września!