Corey Taylor: Ten kawałek Beatlesów to gó*wno! Odważna deklaracja wokalisty

i

Autor: Dafydd Owen/Avalon.red/REPORTER/Materiały prasowe Corey Taylor w zaskakujących słowach o kultowej piosence The Beatles

Corey Taylor: "Ten kawałek Beatlesów to gó*wno"! Odważna deklaracja wokalisty

2023-08-31 15:24

Nikt dziś raczej nie dyskutuje ze stwierdzeniem, że The Beatles to jeden z najlepszych i najważniejszych zespołów w historii muzyki. Choć grupa istniała raptem przez dziesięć lat, to zdążyła na zawsze zmienić światową muzykę. Wiadomo, każda formacja ma w swojej dyskografii lepsze i gorsze kompozycje - tą niezbyt udaną z repertuaru Beatlesów wskazał teraz Corey Taylor.

Coreya Taylora właśnie rozpoczął się bardzo intensywny czas. Już za dwa tygodnie światło dzienne ujrzy jego drugi solowy album, zatytułowany CMF2, który sam autor nazywa "najlepszym rockowo-metalowym krążkiem tego i następnego roku". Czy tak będzie rzeczywiście, przekonamy się już za chwilę, ale już po opublikowanych trzech singlach: Beyond, Post Traumatic Blues Talk Sick słychać, że jest naprawdę dobrze!

Co bardziej zaskakujące, coś dzieje się też w obozie nieistniejącego od 1970 roku zespołu The Beatles. Całkiem niedawno Paul McCartney poinformował, że z pomocą sztucznej inteligencji udało się ukończyć jeden z uważanych za nie do odratowania, utworów formacji. Kompozycja, w której usłyszymy wszystkich Beatlesów, a więc poza Paulem także Ringo Starra, George'a Harrisona i Johna Lennona, ma ujrzeć światło dzienne jeszcze w tym roku, a tego już wcale nie zostało tak dużo.

The Beatles - 5 ciekawostek o “Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band” | Jak dziś rockuje?

Corey Taylor zaskakująco o utworze The Beatles!

Drogi Coreya i zespołu niespodziewanie się przecięły, a to dlatego, że muzyk w rozmowie w ramach programu "Zach Sang Show", a następnie kilka tygodni później w segmencie Q&A z fanami wyraził dość niepochlebną opinię na temat legendarnej kompozycji Beatlesów. Wokalista wprost powiedział, że słynny All You Need Is Love to dla niego zupełnie "gó*niany numer" i "hippisowski śmieć". 

Co ciekawe, na CMF2 pojawi się kawałek, zatytułowany All I Want Is Hate, który powstał jako swoista odpowiedź na legendarny utwór. Ma on jednak wydźwięk satyryczny i niejako wdaje się w dyskusje ze słynną kompozycją Beatlesów.

Jednak "All You Need Is Love" to jedno z największych gó*ien, jakie w życiu słyszałem. Za każdym razem, gdy to słyszę, czuję się, jakby ktoś do mnie strzelał. Powiem to w ten sposób – jest aż tak źle - powiedział Corey w "Zach Sang Show".