Chłopak Taylor Swift zaśpiewał klasyk Disturbed - David Draiman zdążył już zareagować!

i

Autor: TIMOTHY A. CLARY/AFP/East News Travis Kelce zaśpiewał Disturbed - lider zespołu komentuje

Chłopak Taylor Swift zaśpiewał klasyk Disturbed - David Draiman zdążył już zareagować!

2024-02-15 11:43

Dziś już wcale nie trzeba być fanem czy fanką futbolu amerykańskiego, by kojarzyć imię i nazwisko "Travis Kelce". Zawodnik grający w Kansas City Chiefs w amerykańskiej lidze NFL jest na językach opinii publicznej, odkąd stało się jasne, że to właśnie on jest nowym partnerem Taylor Swift. Teraz Travis dał się poznać z jeszcze innej strony!

Współczesne media, tak naprawdę na całym świecie, dziś niemal nieustannie rozpisują się na temat Taylor Swift i naprawdę, ciężko tego uniknąć. Amerykańska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów cieszy się statusem globalnej gwiazdy i wszystko co - i z kim - robi cieszy się wielkim zainteresowaniem. To samo tyczy się osób z bliskiego otoczenia artystki, a szczególnie jej partnerów. Statusem tego aktualnego cieszy się obecnie jeden z najważniejszych graczy futbolu amerykańskiego, Travis Kelce. Jest on zawodnikiem Kansas City Chiefs w amerykańskiej lidze NFL, a jego drużyna dopiero co wygrała tegoroczne Super Bowl. To właśnie podczas świętowania zwycięstwa miał miejsce moment, który zwrócił uwagę Davida Draimana.

Albumy gwiazd popu, na których zagrali gwiazdorzy rocka

Chłopak Taylor Swift śpiewa "Down with the Sickness", a Draiman jest zachwycony!

Tuz po historycznym zwycięstwie para w towarzystwie znajomych i rodziny urządziła sobie wycieczkę po klubach nocnych, w którym bawiła się naprawdę dobrze, o czym świadczą liczne nagrania, które można znaleźć w sieci. Kilka z nich zwraca szczególną uwagę, a przedstawiają one Kelce, śpiewającego klasyk z repertuaru Disturbed, czyli Down with the Sickness.

Oczywiście filmiki nie uszły uwadze frontmana grupy, który sam nie ukrywa, że jest wielkim fanem i zwolennikiem Swift. Draiman udostępnił nagrania na swoim koncie w portalu X i w dwóch wpisach zwrócił się do Kelce pisząc, że ten jest zawsze mile widziany na jednym z koncertów Disturbed i zachęcał go, by pojawił się wspólnie wykonać Down with the Sickness na żywo.

Myślicie, że Travis odpowie i niedługo zobaczymy go na scenie z Disturbed?