Chad Kroeger wskazał swojego rockowego boga. To członek Metalliki!

i

Autor: Materiały prasowe Kogo uwielbia Chad Kroeger?

Chad Kroeger wskazał swojego rockowego boga. To członek Metalliki!

2022-11-23 13:24

W piątek 18 listopada na rynku ukazał się najnowszy album zespołu Nickelback. Krążek "Get Rollin'" zaskoczył fanów ciężkim brzmieniem, mocno usadzonym w klimacie metalu, rodem z lat 80. Nic więc dziwnego, że w wywiadzie z okazji promocji płyty Chad Kroeger został zapytany o swojego rockowego boga. To członek Metalliki!

We wrześniu tego roku zespół Nickelback powrócił po pięcioletniej przerwie. Muzycy wydali singiel San Quentin, który swoim ciężkim, metalowym brzmieniem zaskoczył zarówno fanów, jak i przeciwników formacji. Jeszcze przed premierą krążka ukazały się dwa single - nastrojowy Those Days i zawadiacki High Time. Cała płyta, zatytułowana Get Rollin' została wydana w piątek 18 listopada. Wydawnictwo zostało dobrze przyjęte przez fanów i krytyków, zespół zaś przygotowuje się obecnie do promowania nowej muzyki na koncertach.

Chad Kroeger wskazał swojego rockowego boga!

Nieodłączną częścią promocji płyty są wywiady. Lider Nickelback, Chad Kroeger, był ostatnio gościem programu BBC „The Rock Show With Johnnie Walker". W rozmowie z prowadzącym muzyk został poproszony o wskazanie swojego rockowego boga - Chad postawił na członka Metalliki, a konkretnie wokalistę i gitarzystę Jamesa Hetfielda. Kanadyjski muzyk wyjaśnił, że szczególnie ceni sobie występy Jamesa na żywo, zdradził przy okazji, że miał okazję poznać go osobiście. Kroeger określił Hetfielda mianem "jednej z najsłodszych osób, jakie spotkał na swojej drodze".

Co tam w środku gra - Metallica

To znaczy, widziałeś Metallikę na żywo? Jest coś takiego w Jamesie, gdy gra na żywo, co sprawia, że ​​chcę zacisnąć zęby i krzyczeć równocześnie. Miałem szczęście być z boku sceny i obserwować, jak grają w Paryżu przed 70 tysiącami ludzi, a potem miałem szansę spędzić czas z Jamesem. A on jest nie tylko utalentowanym, niesamowitym wokalistą, autorem tekstów, gitarzystą — ale jest także jedną z najsłodszych osób, jakie miałem okazję spotkać. Więc to musi być mój wybór - powiedział Chad.