Alissa White-Gluz jako uwięziona syrena w poruszającej kampanii PETA [FOTO]

i

Autor: Grzegorz Ksel/REPORTER Alissa White-Gluz na fotografii dla PETA

Alissa White-Gluz jako uwięziona syrena w poruszającej kampanii PETA [FOTO]

2023-02-23 10:51

Muzyka jest niezwykle ważna dla Alissy White-Gluz, wokalistki Arch Enemy. Bardzo bliskie sercu artystki są także zwierzęta, a ona sama od lat jest zadeklarowaną weganką. Alissa właśnie nawiązała współpracę z PETA i wzięła udział w niezwykle poruszającej kampanii, dla której dała się sfotografować. Te zdjęcie chwyta za serce!

Alissa White-Gluz prowadzi niezwykle interesujący styl życia. Wokalistka Arch Enemy wychowała się w rodzinie wegetarian, która zaszczepiła w niej miłość do zwierząt. Od 1998 roku Alissa jest weganką, już jako dziecko angażowała się w akcje dobroczynne na rzecz zwierząt. W 2012 roku PETA nagrodziła ją statuetkę Libby za jej pracę na rzecz kampanii, sprzeciwiającej się polowaniu na kanadyjskie foki. Teraz, po latach, wokalistka ponownie nawiązała współpracę z organizajcą.

Alissa White-Gluz w wyjątkowej kampanii PETA jako uwięziona syrena

W środę 22 lutego rozpoczął się okres tzw. Wielkiego Postu. To właśnie z tej okazji PETA zorganizowała nową kampanię, która ma na celu szerzenie świadomości na temat zwierząt wodnych  i tego, dlaczego nie powinny one zastępować mięsa w tym okresie. Alissa wzięła udział w wyjątkowej sesji, w której pojawia się jako syrena, uwięziona w rybacką sieć, pełną śmieci i plastiku. Artystka udzieliła również specjalnego wywiadu, w którym zachęca do przejścia na weganizm, wskazując dobre strony takiego stylu życia i opowiadając o cierpieniu zwierząt na całym świecie. Fotografia i rozmowa poniżej!

Najlepsze wokalistki rockowe - zagranica