ACID DRINKERS album „Verses Of Steel” pierwszy raz na LP!

i

Autor: Materiały prasowe

ACID DRINKERS album „Verses Of Steel” pierwszy raz na LP!

2022-03-17 14:09

„Verses Of Steel” to bez dwóch zdań jedna z najlepszych płyt w dorobku Acid Drinkers. To jedyny album nagrany z nieodżałowanym Aleksandrem „Olassem” Mendykiem i jednocześnie krążek, który odniósł wielki sukces, zarówno artystyczny jak i komercyjny. „Verses Of Steel”, które pierwotnie ukazało się w lipcu 2008 roku, nigdy nie ukazało się na płycie vinylowej, ale 8. kwietnia to się zmieni.

Tego dnia w ręce fanów trafi wyjątkowe, limitowane wznowienie albumu. Całość będzie wydana jako gatefold zrobiony na ekskluzywnej, metalizowanej folii pokrytej matowym lakierem, logo zespołu oraz tytuł będą tłoczone, a w środku znajdzie się czerwony, transparentny, 180g krążek. Materiał został oczywiście zremasterowany specjalnie na potrzeby LP przez Jacka Gawłowskiego. Wydanie będzie limitowane do 555 sztuk - każda kopia będzie ręcznie numerowana.

Co tam w środku gra - Jelonek

Album ukaże się nakładem Amen Recordings, firmy specjalizującej się w ekskluzywnych wydaniach na LP, natomiast jest dostępny tylko i wyłącznie w sklepie internetowym największej niezależnej wytwórni w Polsce, firmy Mystic Production i można go zamówić TUTAJ

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu