Dominik Pajewski

02.12.2019 (13:01)

To koniec Simpsonów? Takie informacje pojawiły się w mediachSimpsonowie, to jedna z najsłynniejszych rysunkowych rodzin na świecie. Okazuje się, że serial może wkrótce zniknąć z anteny. Takie informacje pojawiły się niedawno w mediach.

Simpsonowie to postaci absolutnie kultowe, które weszły na stałe do historii popkultury. Serial nadawany jest od 1987 roku i wygląda na to, że zbliża się ku końcowi, takie informacje pojawiły się w mediach.

GORGONZOLLA – CZOŁGI: ZESPÓŁ PREZENTUJE WYMOWNY TELEDYSK


To koniec Simpsonów? Takie informacje pojawiły się w mediach

W wywiadzie dla 'Joe' Danny Elfman, który jest kompozytorem muzyki do serialu powiedział:

Z tego, co słyszałem, serial zmierza ku końcowi. Nie wiem tego na pewno, ale słyszałem, że ma to być ostatni rok. Mogę tylko powiedzieć, że jestem pod wrażeniem, że serial był wyświetlany tak długo.

Jak widać, kończy się pewna epoka i kreskówka, która z biegiem lat stała się kultowa.

17-LATEK ZAGRAŁ NA KONCERCIE Z THE KILLERS! NASTOLATKA DOCENILI FANI NA CAŁYM ŚWIECIE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Nowy Obcy powstanie? Ridley Scott ma na niego pomysł

  2020-06-05
  Uniwersum Obcego i cała franczyza związana z tą marką, ma lepsze i gorsze momenty. Niestety, ostatnio marka nie miała najlepszego czasu, jednak Ridley Scott się nie poddaje i zamierza stworzyć coś nowego.
 • Kazik padł ofiarą cenzury przy płycie ''Zaraza''? Wokalista odpowiedział

  2020-06-05
  Singiel Kazika ''Twój ból jest lepszy niż mój'', który pochodzi z albumu ''Zaraza'' wywołał dyskusję w kraju. Nie mogło zabraknąć pytań o cenzurę artysty oraz jego singla, w kontekście kontrowersyjnych wydarzeń. Jak Kazik postrzega całą sytuację?
 • Stone Sour zawieszają działalność! Corey Taylor wyjaśnił decyzję

  2020-06-05
  Smutna wiadomość dla fanów zespołu Stone Sour. Corey Taylor ogłosił, że grupa musi zawiesić działalność na dłuższy czas. Jakie są powody tej trudnej decyzji?
 • Polacy zgasili ogień dźwiękiem! Oto nowy wynalazek z Politechniki Świętokrzyskiej

  2020-06-04
  Mówi się, że Polak potrafi, a gdy spojrzymy na fakt, że nasi rodacy potrafią zrobić różne rzeczy, to chyba nie dziwi to, że zgasili ogień dźwiękiem!
 • Imprezy masowe w Polsce - wytyczne dla organizatorów zostały opublikowane

  2020-06-04
  Imprezy masowe w Polsce mogą się odbywać, jednak z ogromnymi obostrzeniami, które zostały wprowadzone przez koronawirusa. Co się zmieni? Jak będą wyglądały koncerty w najbliższych miesiącach?
 • Bill Kelliher z Mastodon o powrocie do grania: Będziemy ostatnią gałęzią przemysłu, która powróci do gry

  2020-06-04
  Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat, jednak coś zaczyna się pomału dziać i wygląda na to, że kolejne gałęzie gospodarki wracają na właściwe tory. Niestety, temat dużych koncertów jest cały czas oddalony i ciężko powiedzieć, kiedy wszystko wróci do normy.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz