16.09.2012 (19:00)

Sukces fundacji Amy WinehousePonad 230 tysięcy funtów - zebrała dotąd fundacja Amy Winehouse. Fundację założył po śmierci artystki, rok temu, jej ojciec. Organizacja ma pomagać młodzieży z różnymi problemami.

14 września Amy Winehouse obchodziłaby 29. urodziny. Przy okazji tej rocznicy, Mitch Winehouse ujawnił dane finansowe fundacji, którą założył po śmierci swojej córki. Organizacja zebrała dotąd ponad 230 tysięcy funtów.

Fundacja ma pomagać młodzieży, zwłaszcza osbom, które mają problemy z powodu niepełnosprawności, nie radzą sobie finansowo albo walczą z nałogami. Organizacja ufundowała między innymi stypendium w Sylvia Young Theatre School, do której Amy chodziła jako nastolatka.

Mitch Winehouse zapowiada, że do końca roku suma pieniędzy zebranych przez fundację przekroczy pół miliona funtów.

Amy Winehouse zmarła 23 lipca ubiegłego roku. W przyszłym roku obchodziłaby 30. urodziny. Ojciec artystki zapowiada specjalne obchody tej rocznicy, ale nie ujawnia na razie konkretnych planów.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Grammy 2020: Ozzy i Sharon Osbourne wśród prezenterów tegorocznej gali

  2020-01-24
  Mimo kłopotów zdrowotnych Ozzy zdecydowanie nie zamierza zwalniać tempa ani siedzieć w domu. Muzyk i jego żona dołączyli do grona prezenterów, których zobaczymy na tegorocznej gali wręczenia nagród Grammy.
 • Wiedźmin - ścieżka dźwiękowa z serialu Netflixa już dostępna! Co usłyszymy na soundtracku?

  2020-01-24
  Wiedźmin Netflixa był bez dwóch zdań jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali 2019 roku, a po premierze, która miała miejsce w grudniu, okazał się także jednym z najchętniej oglądanych. Fani produkcji musieli jednak naczekać się trochę na pełną ścieżkę dźwiękową, która w serwisach streamingowych ukazała się 24 stycznia.
 • Dłuższy dzień: od kiedy jest dłuższy dzień a krótsza noc? Sprawdź, od kiedy i o ile dłuższy dzień w 2019!

  2020-01-23
  Od kiedy dłuższy dzień? Grudzień przynosi dłuższy dzień i krótszą noc. Sprawdź, od kiedy dnia przybywa, o ile w grudniu dni są dłuższe od najkrótszego dnia w roku? Zobacz i posłuchaj Beautiful Day.
 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 5- letni fan Slipknota, który naśladował perkusistę, sam świetnie gra na bębnach [WIDEO]

  2020-01-23
  Niedawno serca fanów Slipknota oraz samego zespołu, podbił 5-letni chłopiec, którzy na koncercie Slipknota naśladował ruchy bębniarza. Okazuje się, że 5-letni fan świetnie gra na bębnach!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz