Kamil Pawłowski

31.07.2020 (09:51)

Smells Like Teen Spirit po łacińsku. Kurtus Cobaenus sprzed wiekówJesteście sobie w stanie wyobrazić jak brzmiałaby Nirvana grana wieki temu? Zdajemy sobie sprawę, że to piekielnie trudne do zrobienia. Jednak ktoś się podjął tego zadania i nagrał cover Smells Like Teen Spirit po łacińsku.

Nirvana po łacińsku w klasycznym stylu? Proszę bardzo! Przez prawie 30 lat, od kiedy Nirvana wydała „Smells Like Teen Spirit”, utwór ten był coverowany na niemalże każdy możliwy sposób. Rockowy numer interpretowali twórcy popowi, dzieci, metalowcy, beatboxerzy. Wydawać by się mogło, że z kultową już piosenką nie można zrobić nic więcej, to niejaki Ja Khole Thaisii zdołał zaskoczyć. Ten pan stworzył nieoczekiwany cover Smells Like Teen Spirit w klasycznym wydaniu po łacińsku. Jak brzmi? Rewelacyjnie!


Przypomnijmy, że Smells Like Teen Spirit to singel Nirvany, wydany w 1991 roku na albumie Nevermind. Kawałek został napisany przez Kurta Cobaina, Krista Novoselica i Dave’a Grohla. Dzięki temu numerowi muzycy otworzyli sobie drogę do światowej kariery. 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • Metallica wraca do czasów promocji znienawidzonego albumu. Zespół opublikował koncert z czasów ''St. Anger''

  2020-08-12
  Poniedziałki z Metalliką stają się stałym punktem dla wielu fanów, którzy czekają tylko na nieznane nagrania, prosto z archiwum zespołu. Tym razem grupa wróciła do czasów znienawidzonego przez fanów albumu, czyli do czasów promocji ''St. Anger''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz