Dominik Pajewski

29.07.2020 (11:49)

Slash wspomniał, co pomyślał, gdy usłyszał pierwszy raz AxlaGuns N' Roses przez lata stworzyli prawdziwą potęgę, która oczywiście jest oparta na mocy duetu Slash/Axl. Gitarzysta postanowił zdradzić, co pomyślał, gdy pierwszy raz usłyszał Axla na żywo. 

Guns N' Roses to prawdziwy monument, który jak wiadomo, od lat jest oparty na energii duetu Slash/Axl, który przez wiele lat miewał różne relacje. Panowie na szczęście się pogodzili i obecnie pracują nad nowym krążkiem zespołu, który prawdopodobnie wkrótce się ukaże. A jak Slash zareagował na głos Axla, gdy pierwszy raz go usłyszał? 

METALLICA OPUBLIKOWAŁA KONCERT 1989 ROKU! DO SIECI TRAFIŁ WYSTĘP Z TRASY PROMUJĄCEJ "...AND JUSTICE FOR ALL”


Slash opowiedział o swojej pierwszej reakcji na głos Axla

W wywiadzie dla Kerrang, Slash wspomniał o tym, jak zareagował na głos Axla, gdy pierwszy raz go usłyszał. Gitarzysta przyznał:

Na kasecie słychać było tylko hałas i ten intensywny, wysoki głos. Moja pierwsza myśl była taka, że jest bardzo emocjonalny. Miał w sobie coś bluesowego i melodyjnego, co było rzadkością w takim głosie. Nieczęsto zdarza się, by ktoś tak naturalnie prowadził melodię. Potem poszedłem na koncert, na którym grał z Izzym. Początkowo nie dotarło do mnie, że to ta sama osoba, którą słyszałem na kasecie. Na scenie dawali ostro czadu.

Widać, że w zespole jest wiele dobrej energii i to pewnie przełoży się wkrótce na nowy album.

MARILYN MANSON ZAPOWIADA NOWE WYDAWNICTWO! PREMIERA JUŻ DZISIAJ!

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • Metallica wraca do czasów promocji znienawidzonego albumu. Zespół opublikował koncert z czasów ''St. Anger''

  2020-08-12
  Poniedziałki z Metalliką stają się stałym punktem dla wielu fanów, którzy czekają tylko na nieznane nagrania, prosto z archiwum zespołu. Tym razem grupa wróciła do czasów znienawidzonego przez fanów albumu, czyli do czasów promocji ''St. Anger''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz