04.10.2012 (13:00)

Shinedown na jedynym koncercie w Polsce - zgarnij bilety!Święcą triumfy w Stanach, wreszcie zagrają w Polsce. Grupa Shinedown wystąpi 18 października w warszawskiej Proximie. Bilety już wkrótce do zgarnięcia w NRD!

Grupa Shinedown sprzedała na całym świecie ponad 10 milionów płyt. Muzycy przyjadą do Europy, aby promować swoje ostatnie wydawnictwo, album "Amaryllis", który ukazał się 27 marca tego roku.

Shinedown - to amerykański zespół rockowy z Jacksonville na Florydzie, utworzony w 2001 roku przez Brenta Smitha, Brada Stewarta, Jasina Todda i Barry'ego Kercha. W 2002 roku, wytwórnia Atlantic zawarła z nimi umowę, dając im możliwość relizacji marzeń. W Los Angeles trafili w ręce producenta Boba Marletta, który przesłuchał ich utwory. Dały one poczatek ich debiutanckiej płycie, zatytułowanej „Leave A Whisper”.

Aktualnie z oryginalnego sładu zespołu pozostali Smith i Kerch, a do grupy dołączuli Zach Myers (gitara) Eric Bass (gitara basowa). Od początku istnienia, zespół Shinedown wydał cztery albumy - Leave a Whisper (2003), Us and Them (2005), The Sound of Madness (2008) i Amaryllis (2012) oraz 15 singli.

Jako supporty Shinedown zagrają Redlight King i Exit Ten. Koncert odbędzie się 18 października w warszawskim klubie Proxima.
 

 


 
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Nowa EP-ka Bring Me The Horizon już w ten piątek!

  2020-10-28
  Grupa Bring Me The Horizon zaprezentowała nowy singiel o tytule „Teardrops” z nadchodzącej EP-ki „POST HUMAN: SURVIVAL HORROR”, która ukaże się już 30 października.
 • Dominika Barabas odpala 'Trotyl' [WIDEO]

  2020-10-28
  Piosenka "Trotyl" powstała jako dzieło kolektywnej współpracy. Podczas Songwriter Camp ZAiKS Dominika współpracowała z Mateuszem Brzostowskim i Pawłem Harańczą.
 • Youtuber chwalił się, jak pędzi Lamborgini. Teraz pożegna się z prawem jazdy

  2020-10-28
  Powiedzieć, że youtuberzy często przeginają, to jak nic nie powiedzieć. Pewien gość postanowił popisać się przed swoimi widzami, pędząc Lamborgini i łamiąc przepisy. To oczywiście posłużyło za materiał dowodowy dla policji.
 • Robb Flynn ocenił kultowy album Linkin Park: dobrze zniósł próbę czasu

  2020-10-28
  Mimo upływu lat, wielu artystów docenia zespół Linkin Park i jego wkład w muzykę rockową, Robb Flynn postanowił ocenić pierwszy krążek zespołu, który był przełomem w ich historii.
 • Obecność 3: Na rozkaz diabła: jest pierwszy film promocyjny

  2020-10-28
  Obecność to jedna z tych serii filmowych, które podbił serca fanów na całym świecie. Wiemy, że ma powstać trzecia część, jednak jak dotąd nie znaliśmy za dużo szczegółów. W końcu do sieci trafił film promocyjny.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz