Dominik Pajewski

25.03.2020 (09:26)

Shavo Odadjian (SOAD), zdradził czego zazdrości MetalliceMetallica jest inspiracją dla wielu osób oraz dla wielu muzyków, którzy często wzorowali się na legendarnym zespole. Basista System Of A Down ma jednak jeden powód, by zazdrościć czegoś Metallice. O co chodzi?

Wielu artystów podkreślało, że Metallica była dla nich wzorem do naśladowania i dzięki niej podjęli pewne decyzje w swoich karierach. Basista System Of A Down, Shavo twierdzi, że Metallikę nie tylko podziwia, ale także zazdrości jednej rzeczy. O co chodzi?

BASISTA SOAD BAGATELIZUJE KORONAWIRUSA: TO TYLKO PRZEZIĘBIENIECzego Metallice zazdrości basista System Of A Down

Shavo Odadjian, w wywiadzie dla  „The Jasta Show” przyznał, że zazdrości Metallice tego, że potrafili się ze sobą dogadać. Chodzi o czas, gdy Metallica na początku XXI wieku była na skraju rozpadu. Jak powiedział Shavo:

Udało im się pokonać najgorsze. Patrzę na nich z podziwem, z zazdrością, ale nie z zawiścią, bo to coś innego. Zazdrość bywa inspirująca. Inspirują mnie oni i ich działania.

Nadal są cholernie skromni i wyluzowani. Nigdy nie miałem problemów z żadnym członkiem Metalliki, wszyscy są niezwykle mili. Podziwiam ich, bo udało im się przez to przejść.

Shavo nawiązuje tym do sytuacji w System Of A Down, który nie może się porozumieć w temacie nowego albumu. Dyskografię zespołu zamyka podwójny album ,,Mezmerize/Hypnotize'' z 2005 roku. 30 czerwca 2020, SOAD mają zagrać w krakowskiej TAURON Arenie.

ZAKK WYLDE UPAMIĘTNIŁ RANDY'EGO RHOADSA W ŚWIETNY SPOSÓB [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koronawirus w Polsce - ogłoszono nowe obostrzenia na specjalnej konferencji. Co z maturami?

  2020-04-09
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 9 kwietnia 2020, ogłoszono nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Co dalej z maturami i egzaminami ósmoklasistów?
 • Daria Zawiałow zagra koncert z domu! Kiedy będzie można obejrzeć specjalny występ?

  2020-04-09
  Nie tylko fani tęsknią za aktywnością koncertową Darii Zawiałow. Artystka tęskni za graniem na żywo i nie może żyć bez koncertów, dlatego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów i zaprasza na wyjątkowy koncert prosto z domu!
 • Wielkanoc 2020 - życzenia. Co wysłać smsem do najbliższych?

  2020-04-09
  Życzenia wielkanocne 2020. Krótkie teksty SMS oraz krótkie życzenia wielkanocne. Sprawdźcie, co najlepiej wysłać przyjaciołom i rodzinie w święta.
 • Wiedźmin jak Strażnicy Galaktyki! Zobaczcie fanowską przeróbkę serialu

  2020-04-09
  Wiedźmin Netfilca stał się ogromnym hitem i tylko kwestią czasu było, kiedy pojawią się przeróbki różnych scen. Pewien fan wpadł na to, że można połączyć Wiedźmina z motywem ze ,,Strażników Galaktyki''.
 • Postaci z Disneya, jako bohaterowie horrorów. Świetne przeróbki pojawiły się w sieci

  2020-04-09
  Postaci Disneya nigdy nie kojarzyły się wam z czymś strasznym i przerażającym? Po zobaczeniu tych specjalnych grafik, przekonacie się, że postaci z waszego dzieciństwa, potrafią być przerażające.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz