Dominik Pajewski

19.05.2020 (16:11)

Rammstein w Polsce 2021 - zespół ogłosił daty trasy koncertowejRammstein w Polsce 2021 - zespół zmuszony był odwołać występ w Polsce w 2020 roku, jednak nic straconego. Ogłoszono nowe daty stadionowej trasy, uwzględniając również nasz kraj.

Rammstein mieli zagrać w Polsce 17 lipca 2020, jednak z powodu pandemii koronawirusa, plany zespołu musiały zostać zmienione. Na szczęście, nic nie jest stracone, ponieważ grupa pracowała nad nowymi datami i już wiemy, że koncert w Polsce się odbędzie!

Rammstein w Polsce 2021 - kiedy zespół zagra w Warszawie?

Jak możemy przeczytać w oficjalnym ogłoszeniu zespołu:

Dziś z przyjemnością ogłaszamy nowe, przełożone terminy tegorocznej trasy Rammstein - tour, która musiała zostać odwołana z powodu COVID-19.

Wszystkie koncerty zostały przesunięte na 2021 r., A już zakupione bilety pozostaną ważne na nowe daty! Z niecierpliwością czekamy na Was w przyszłym roku!

Koncert Rammstein w Warszawie został przełożony z 17 lipca 2020 na 17 lipca 2021! Warto zachować bilet, ponieważ zachowuje on ważność. Koncert również odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie.
 

KONCERTY ROCKOWE 2021 - DATY I MIEJSCA WYDARZEŃ W POLSCE

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz