Dominik Pajewski

06.04.2020 (11:03)

Przebiegł maraton w domu i przekazał 100 tysięcy złotych na rzecz lekarzy [WIDEO]Pandemia koronawirusa i ogólna izolacja społeczeństwa wzbudzają wiele kreatywności wśród ludzi. Pewien gość, postanowił przebiec maraton i co najlepsze zadziałać charytatywnie. Wszystko odbyło się, bez wychodzenia z domu.

Pandemia koronawirusa, wyzwala w ludziach niepohamowane pokłady kreatywności. Jedni tworzą nową muzykę, inni malują, jeszcze inni potrafią przebiec maraton! Jak to możliwe, tym bardziej w czasach gdy należy zostać w domu i najlepiej czekać aż to wszystko minie? Wszystko jest kwestią kreatywności.

DAVE GROHL ZADEDYKOWAŁ PIOSENKĘ MEDYKOM, KTÓRZY WALCZĄ Z KORONAWIRUSEM

Przebiegł maraton mimo kwarantanny i przekazał 100 tysięcy złotych na rzecz lekarzy

James Campbell, który mieszka w Anglii, postanowił nie siedzieć dłużej bezczynnie i przebiec maraton, mimo kwarantanny. Jak to zrobił? Wykorzystał do tego swój ogródek, jednak zanim się do tego zabrał, napisał na Twitterze, że jeśli jego post, zostanie udostępniony 10 tysięcy razy, dopiero wtedy zacznie bieg. Musiał się nieźle zdziwić, gdy jego post wrzuciło 50 tysięcy różnych kont.

Słowo się rzekło, bieg się rozpoczął, a na dodatek, James udostępnił go na specjalnej platformie, gdzie można było wpłacać małe kwoty. Jakież musiało być zaskoczenie, gdy uzbierała się kwota równowartości 100 tysięcy złotych. James przekazał całą sumę na brytyjską służbę zdrowia, co jest godne podziwu.


 

UMLÄUT W TWOJE IMIĘ FANIE MOTORHEAD! SPECJALNA AKCJA ZESPOŁU, Z OKAZJI 40-LECIA ,,ACE OF SPADES''

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz