Dominik Pajewski

27.02.2020 (14:57)

Paweł Królikowski nie żyje - przyczyna śmierci aktoraTo bardzo smutny dzień, nie żyje Paweł Królikowski! Aktor miał 58 lat, a o śmierci poinformowała Ewa Leśniak ze Związku Artystów Scen Polskich.

Paweł Królikowski nie żyje. O śmierci aktora dowiedzieliśmy się 27 lutego 2020, gdy do mediów została podana smutna informacja. Jaka jest przyczyna śmierci Pawła Królikowskiego?
 

Paweł Królikowski nie żyje - przyczyna śmierci aktora

Jak podał Super Express:

Paweł Królikowski od grudnia nie opuścił szpitala. - Zmarł dziś nad ranem - powiedział jego przyjaciel. Informację tę potwierdzono w kilku źródłach, a później potwierdziła to rodzina aktora oraz Ewa Leśniak ze Związku Artystów Scen Polskich.

Paweł Królikowski w kwietniu skończyłby 59 lat. Królikowski od dłuższego czasu zmagał się z problemami neurologicznymi. W 2015 roku przeszedł operację usunięcia tętniaka mózgu, jednak kolejne problemy zdrowotne pojawiły się w 2019 roku. Od grudnia 2019, aktor przebywał w szpitalu, a po kolejnej operacji pojawiły się powikłania.

Aktor zostawił rodzinę: żonę, aktorkę, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską i piątkę dzieci: Antoniego, Marcelinę, Julię, Ksawerego oraz Jana. Bratem Pawła Królikowskiego jest Rafał, który także jest aktorem.

Fani kina akcji mogą kojarzyć Pawła Królikowskiego ze świetnej roli w serialu Pitbull, gdzie wcielił się w postać Igora. Jednak największą rozpoznawalność przyniosła mu rola w serialu 'Ranczo' oraz bycie jurorem w programie 'Twoja Twarz Brzmi Znajomo'.
 

WARSZAWSKI TATUATOR, KTÓRY ŹLE WYKONAŁ TATUAŻ OCZU, MOŻE ZOSTAĆ SKAZANY NA 3 LATA WIĘZIENIA

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawskie RESTLESS zaprasza do "Miasta Grzechu"

  2020-04-07
  „Miasto grzechu” to druga płyta warszawskiego zespołu hard rockowego Restless, która ukaże się 24 kwietnia.
 • ERELES - premiera teledysku „Afera” z nadchodzącej, nowej płyty

  2020-04-07
  ERELES, czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to rockowa energia, którą potęguje trzech muzyków z zespołu KABANOS. Po debiutanckim albumie „Krok Odwagi”, wydanym wiosną 2018 roku, zespół ERELES powraca z nowym singlem i teledyskiem.
 • Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies nagrali cover Rush, bo nudzą się na kwarantannie

  2020-04-07
  Podczas pandemii koronawirusa, najlepszym rozwiązaniem jest pozostanie w domu. Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies, postanowili wziąć to sobie mocno do serca, jednocześnie nie tracąc czasu. Tak powstał specjalny cover grupy Rush, nagrany oczywiście na odległość.
 • Kapitan Marvel 2 - film otrzymał datę premiery. Co wiemy o produkcji?

  2020-04-07
  Film ,,Kapitan Marvel'' był prawdziwym hitem i wprowadzeniem prawdziwie twardej superbohaterki. Pewnym było, że powstanie druga część, a teraz otrzymaliśmy oficjalną datę premiery.
 • Zaśpiewaj "Ti Amo" razem z bohaterem ,,Domu z papieru''. Netflix udostępnił wersję karaoke

  2020-04-07
  Serial ,,Dom z papieru'' to niekwestionowany hit Netflixa, który podbija serca fanów na całym świecie. Postanowiono zrobić niespodziankę fanom, udostępniając specjalną wersję karaoke do numeru ,,Ti Amo''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz