Dominik Pajewski

07.07.2020 (12:41)

Pamela Anderson postanowiła uczcić swoje 53 urodziny, publikując odważne zdjęciaPamela Anderson jest jednym z symboli lat 90-tych, który nie został zapomniany mimo upływu lat. Modelka i aktorka nie występuje już tak często jak kiedyś, jednak każda jej publikacja nadal wzbudza wiele zainteresowania. Tak też stało się podczas jej 53 urodzin.

Pamela Anderson to jeden z symboli lat 90-tych, które rządziły się swoimi prawami i dla wielu są bardzo ważnym czasem. Modelka i aktorka, rozpalała wyobraźnie na okładkach Playboya oraz w legendarnym ''Słonecznym Patrolu''. Mimo upływu lat, zainteresowanie Pamelą w ogóle nie maleje i świadczyć może o tym fakt, że niedawna wrzutka na Instagrama, wywołała tyle poruszenia.

GWIAZDA MMA, DEADPOOLA I THE MANDALORIAN DOSTAŁA BANA NA INSTAGRAMIE. POSZŁO O NAGIE ZDJĘCIA


Pamela Anderson wywołała poruszenie zdjęciami, które wrzuciła z okazji swoich 53 urodzin

Pamela Anderson postanowiła wrzucić kilka odważnych zdjęć z okazji swoich 53 urodzin, czym mocno poruszyła sieć. Pod zdjęciami pojawiło się wiele pochlebnych komentarzy, które chwalą wizerunek Pameli. Jak widać, gwiazda nadal wywołuje wiele emocji i mimo upływu lat, nadal jest obserwowana przez wielu fanów.

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌸

Post udostępniony przez Pamela Anderson 🌸 (@pamelaanderson)


365 DNI ZOSTANIE USUNIĘTE Z NETFLIXA? JEST ODPOWIEDŹ PLATFORMY

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • Metallica wraca do czasów promocji znienawidzonego albumu. Zespół opublikował koncert z czasów ''St. Anger''

  2020-08-12
  Poniedziałki z Metalliką stają się stałym punktem dla wielu fanów, którzy czekają tylko na nieznane nagrania, prosto z archiwum zespołu. Tym razem grupa wróciła do czasów znienawidzonego przez fanów albumu, czyli do czasów promocji ''St. Anger''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz