Anna Skalik

09.06.2014 (15:10)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Kasabian 48:13 - 9.06. premiera krążka. Sprawdź informacje! [VIDEO]Kasabian - 48:13: nowa płyta już w sklepach - premiera odbyła się 9 czerwca 2014, a wcześniej była udostępniona cała do odsłuchu online. Sprawdź, gdzie w Internecie i za darmo posłuchać wszystkich numerów z krążka 48:13.

Nowa płyta Kasabian - 48:13 - dziś, 9 czerwca 2014 premiera krążka.  Album trafił do sklepów, a płyta wcześniej została w całości udostępniona do odsłuchu online. Sprawdź, gdzie za darmo posłuchać całego krążka Kasabian przed premierą? Album umieszczono na iTunes.

Do premiery nowej płyty Kasabian pozostało jeszcze kilka dni. Wczoraj premierę miał singiel Eez-eh promujący album 48:13. Numer ten jeszcze w kwietniu pojawił się w Sieci i został dobrze przyjęty przez fanów oczekujących na kolejny materiał Kasabian.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Dyskografię Kasabian zamyka wydany w 2011 Velociraptor. Była to trzecia płyta w dorobku grupy. Na krążku 48:13 znalazło się 13 kawałków, których łączna długość to właśnie 48 minut i 13 sekund.

Pełną listę numerów z nowej płyty Kasabian - 48:13 możecie sprawdzić poniżej i odsłuchać za darmo w iTunes.

>>> Nowa płyta Kasabian: sprawdź szczegóły wydawnictwa <<<

1. (Shiva)
2. Bumblebee
3. Stevie
4. (Mortis)
5. Doomsday
6. Treat
7. Glass
8. Explodes
9. (Levitation)
10. Clouds
11. Eez-Eh
12. Bow
13. S.P.SESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Klasyk zespołu Oasis zdobył miliard wyświetleń na Youtube! To kolejny rockowy numer z taką ilością odsłon

  2020-10-19
  Miliard wyświetleń to w obecnych czasach wynik raczej normalny, jednak zawsze cieszy, gdy możemy go zobaczyć obok numeru rockowego. Tak stało się z klasykiem zespołu Oasis, który przekroczył magiczną barierę miliarda odtworzeń.
 • Angus Young wyjaśnił, dlaczego na nowej płycie AC/DC nie będzie partii Malcolma Younga

  2020-10-19
  Nowa płyta AC/DC jest ogromnym wydarzeniem, które dosłownie elektryzuje fanów rocka. Od jakiegoś czasu wiadomo, że na albumie nie pojawi się Malcolm Young. Angus postanowił odnieść się do tego i wyjaśnić, dlaczego na płycie nie będzie jego brata.
 • Corey Taylor ostro o tatuażach na twarzy: Wyglądasz, jak g*wniany zeszyt z liceum

  2020-10-19
  Tatuaże stały się w ostatnich latach bardzo popularne i nie jest dziwne, że coraz więcej osób tatuuje sobie twarz. Corey Taylor jest bardzo sceptyczny w tym temacie, co postanowił głośno zakomunikować.
 • Rob Halford wskazał boga rocka. Wybór zaskakuje?

  2020-10-19
  Rob Halford przez lata zyskał status postaci kultowej i bardzo ważnej dla muzyki metalowej. Tym razem frontman Judas Priest postanowił wskazać 'boga rocka'.
 • Rodzina Osbourne'ów powraca! Tym razem Ozzy będzie uciekał przed duchami

  2020-10-19
  Serial 'Rodzina Osbourne'ów', był swego czasu sporym hitem, który dał Ozzy'emu rozgłos w kręgach ludzi, którzy nie byli zainteresowani jego muzyką. Okazuje się, że seria wróci, tyle tylko jako jeden, bardzo długi odcinek na Halloween.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz