Dominik Pajewski

21.10.2019 (14:29)

Nie tylko Martin Scorsese krytykuje Marvela. Kolejny słynny reżyser nie lubi filmów superbohaterskichKinowe Uniwersum Marvela rozrosło się do ogromnych rozmiarów, generując gigantyczne przychody. Niestety, nie każdy jest fanem tego typu kina i z pewnością nie przepada za nimi Martin Scorsese. Reżyser uznał niedawno, że filmy Marvela nie są kinem, a jego zdanie podziela inny, równie uznany reżyser.

Kinowe Uniwersum Marvela jest pewnego rodzaju fenomenem, który doceniany jest na całym świecie. Oczywiście, jest wielu przeciwników MCU, którzy uważają filmy na podstawie komiksów za coś słabego. Z pewnością, do tej grupy należy Martin Scorsese, który uważa, że filmy Marvela nie są kinem. Okazuje się, że w takim odczuciu reżyser nie jest sam, a popiera go równie ceniony reżyser.

MARILYN MANSON - NOWY KLIP TRAFIŁ DO SIECI. FANI BARDZO DOBRZE OCENIAJĄ PIOSENKĘ [WIDEO]


Francis Ford Coppola również nie lubi filmów Marvela

Francis Ford Coppola, w wywiadzie dla „Yahoo” powiedział:

Martin Scorsese twierdząc, że filmy Marvela nie są kinem ma rację, bo po kinie oczekujemy, że się czegoś nauczymy, że coś zyskamy, że nas oświeci, da nam wiedzę, inspirację. Nie wiem, co można zyskać, oglądając ten sam film w kółko. Martin wykazał się taktem, mówiąc, że to nie jest kino. Ja powiem, że te filmy są po prostu podłe.

Jak widać, zdobywca sześciu Oscarów i trzech Złotych Globów nie za bardzo lubi świat superbohaterów.
 

LINDEMANN, UDOSTĘPNIŁ KLIP STWORZONY W CAŁOŚCI PRZEZ SZTUCZNĄ INTELIGENCJĘ [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz