24.12.2015 (12:17)

Najlepsze rockowe piosenki świąteczne - zobacz nasz przegląd! [VIDEO]Nieważne, jak bardzo szaleją na co dzień. Okazuje się, że nawet największe gwiazdy rocka potrafią poddać się świątecznej atmosferze i nagrywają specjalne kawałki na Boże Narodzenie.

Świąteczne piosenki od lat kojarzą się przede wszystkim z "Last Christmas", którym już od początku grudnia katują nas centra handlowe i telewizje. Ale okazuje się, że istnieją też takie wersje tego kawałka, których można posłuchać z przyjemnością. Tak, to możliwe. Udowadniają to choćby muzycy The XX.

Świątecznych piosenek, które brzmią naprawdę dobrze jest, jak się okazuje, sporo. Wystarczy wymienić kawałki takich artystów jak: Frankie Goes to Hollywood, Queen, John Lennon, Extreme i The Killers. Zapraszamy do posłuchania wyjątkowego zestawienia najlepszych, najciekawszych rockowych świątecznych piosenek!

Coldplay - Christmas Lights
 Extreme - Christmas Time AgainFrankie Goes To Hollywood - The Power Of LoveHurts - All I Want For Christmas Is New Year's DayBand Aid 1984 - Do They Know It's ChristmasThe XX - Last ChristmasThe Killers - Christmas In L.A.No Doubt - Oi To The WorldRoyal Republic - Driving Home For ChristmasJohn Lennon - Happy Xmas (War Is Over)

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Andrzej Adamiak nie żyje! Wokalista Rezerwatu odszedł w wieku 60 lat

  2020-04-08
  To bardzo smutny dzień dla świata polskiego rocka. 8 kwietnia 2020, zmarł Andrzej Adamiak, wokalista, gitarzysta basowy i lider zespołu Rezerwat.
 • Fan AC/DC, zagrał koncert dla swoich sąsiadów, będąc na balkonie

  2020-04-08
  Podczas pandemii koronawirusa, niesamowicie popularne stały się koncerty na balkonach. Pewien fan AC/DC, postanowił wszystkich swoich sąsiadów, uraczyć muzyką ulubionej grupy.
 • Zawodniczka UFC spędza nago kwarantanne, czym postanowiła pochwalić się na Instagramie [FOTO]

  2020-04-08
  Podczas kwarantanny, ludziom przychodzą do głowy różne pomysły. Jedni grają na balkonach, inni trenują w domach, a jeszcze inni trenują, będąc totalnie nagimi. Taka nietypową formę treningu preferuje pewna zawodniczka UFC.
 • Gerard Way z My Chemical Romance wrzucił cztery nowe utwory [AUDIO]

  2020-04-08
  Gerard Way powrócił do aktywności muzycznej i to nie tylko tej z My Chemical Romance. Artysta udostępnił w sieci cztery nowe numery!
 • 12-letnia fanka, przerobiła ,,Angel of death Slayera'' [WIDEO]

  2020-04-08
  Slayer ma fanów na całym świecie i to w różnym wieku, czego dowodem może być nagranie 12-letniej fanki, która przerobiła ,,Angel of Death''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz