Dominik Pajewski

15.07.2020 (15:06)

Metallica zagrana na ukulele. Tak brzmi wyjątkowy cover 'Motorbreath'Metallica jest jednym z najczęściej coverowanych zespołów na świecie, jednak zawsze cieszą te przeróbki, które są nietypowe. Tak jest z Metalliką w wersji ukulele, która budzi ogromne zainteresowanie.

Metallica jest jednym z tych zespołów, który nie może narzekać na brak zainteresowania. Mimo upływu lat i często długim okresie oczekiwania na nowości, grupa wyprzedaje największe stadiony, a płyty nadal są kupowane przez fanów. Cały czas pojawiają się również covery zespołu, które są w różnych klimatach muzycznych. Najbardziej cieszą oczywiście te nietypowe, jak przykładowo, hit grupy zagrany na ukulele.

LINKIN PARK - IN THE END: COVER WYKONANY PRZEZ 266 MUZYKÓW Z 35 KRAJÓW PODBIJA SIEĆ. NA NAGRANIU SĄ POLACY


Metallica na ukulele - tak brzmi jeden z hitów w nowej wersji

Zwijsen, artysta który przerabia numery metalowe na wersje ukulele, postanowił zagrać numer ''Motorbreath'' w wersji ukulele. Jeśli myślicie, że brzmi to śmiesznie, to musicie przygotować się na coś, co mocno wpada w ucho. Posłuchajcie sami, jakby Metallica brzmiała w takiej wersji:BURMISTRZ KOSTRZYNA NAD ODRĄ ZAAPELOWAŁ: W TYM ROKU NIE PRZYJEŻDŻAJCE NA POLE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • Metallica wraca do czasów promocji znienawidzonego albumu. Zespół opublikował koncert z czasów ''St. Anger''

  2020-08-12
  Poniedziałki z Metalliką stają się stałym punktem dla wielu fanów, którzy czekają tylko na nieznane nagrania, prosto z archiwum zespołu. Tym razem grupa wróciła do czasów znienawidzonego przez fanów albumu, czyli do czasów promocji ''St. Anger''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz