Dominik Pajewski

12.08.2020 (10:19)

Metallica wraca do czasów promocji znienawidzonego albumu. Zespół opublikował koncert z czasów ''St. Anger''Poniedziałki z Metalliką stają się stałym punktem dla wielu fanów, którzy czekają tylko na nieznane nagrania, prosto z archiwum zespołu. Tym razem grupa wróciła do czasów znienawidzonego przez fanów albumu, czyli do czasów promocji ''St. Anger''.

Są takie albumy w karierze zespołu Metallica, o których z pewnością zespół wolałby zapomnieć. Z pewnością jednym z nich jest krążek ''St. Anger'', który pojawił się w trudnym czasie dla zespołu i delikatnie mówiąc, nie był zbyt udaną produkcją. Nie da się jednak odmówić grupie kilku hitów z tego albumu i pewnego rodzaju sentymentu. Z pewnością Metallica o tym pamięta, ponieważ teraz do sieci trafił koncert z czasów promocji ''St. Anger''.

METALLICA WRACA DO GRANIA! GDZIE BĘDZIE MOŻNA ZOBACZYĆ ZESPÓŁ?


Metallica wspomina czasy promocji ''St. Anger''. Do sieci trafił koncert z czasów promocji albumu

Nagranie zostało opublikowane w ramach poniedziałkowych premier Metalliki, a koncert to występ zarejestrowany w 2004 roku w Monachium. Co ciekawe, podczas koncertu, który promował ''St. Anger'', pojawił się tylko numer ''Frantic'', reszta to klasyczne kawałki grupy. 


DO KOGO NALEŻY NAZWA BLACK SABBATH? SHARON OSBOURNE UJAWNIŁA FAKTY

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 1 PAŹDZIERNIKA GRAMY PO POLSKU! W TEN SPOSÓB WSPIERAMY ARTYSTÓW I MAMY DLA WAS COŚ OD EVENTIM.PL

  2020-09-30
  1 października to Międzynarodowy Dzień Muzyki oraz Dzień Polskiej Muzyki, także nasze uszy powinny być skierowane w stronę ulubionych artystów. W trudnym czasie pandemii, tym bardziej warto wspierać artystów, odtwarzając ich utwory z oficjalnych kanałów, bądź kupując płyty. Postanowiliśmy przyłączyć się do akcji i na naszej antenie usłyszycie dużo polskiej muzyki, a jakby tego było mało, mamy dla was niespodziankę, którą przygotowaliśmy razem z Eventin.pl.
 • AC/DC ujawniło szczegóły nowego wydawnictwa. Co wiemy o powrocie?

  2020-09-30
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczęła robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań. W końcu wiemy więcej na temat powrotu zespołu.
 • Szczur saper - zwierzak otrzymał złoty medal za swoje zasługi

  2020-09-30
  Na froncie wiele razy pojawiały się psy, konie, gołębie, a nawet szkolone koty. Nikt jednak nie spodziewał się wyszkolonego szczura, który jest saperem. Co więcej, gryzoń otrzymał także złoty medal za swoje zasługi.
 • Black Sabbath łączą siły z kultową marką butów. Kiedy będzie dostępna kolekcja?

  2020-09-30
  DR. MARTENS OGŁASZA NAJNOWSZĄ KOLABORACJĘ Z BLACK SABBATH, ODDAJĄC HOŁD ZESPOŁOWI W 50-LECIE WYDANIA ICH DWÓCH PIERWSZYCH ALBUMÓW.
 • Asymetria bez seansów w kinie. Kiedy i gdzie zobaczymy film?

  2020-09-30
  Asymetria to kontynuacja kultowej już dzisiaj ''Symetrii'', który uznawana jest za najlepszy film o tematyce więziennej. Okazuje się, że filmu nie zobaczymy w kinach, wszystko przez pandemię koronawirusa.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz