Kamil Pawłowski

30.06.2020 (13:41)

Metallica - koncert z Kolumbii z 1999 roku w całości! Setlista bez litościMetallica udostępniła kolejny koncert! Tym razem amerykańska kapela postawiła na show z 1999 roku z Bogoty, stolicy Kolumbii. Poniżej umieszczamy setlistę z występu oraz cały koncert.

Metallica robi kolejny ukłon w stronę swoich fanów. Kapela udostępniła koncert zarejestrowany w Bogocie. Wydarzenie miało miejsce 2 maja, 1999 roku. Zespół zaprezentował dwadzieścia numerów, w tym dwa covery - "Breadfan" zespołu Budgie i rewelacyjny numer "Die, Die My Darling" Misfits. Trzeba przyznać, że ten koncert Metalliki to prawdziwa petarda. Skład zespołu: James Hetfield (wokal, gitara), Lars Ulrich (perkusja), Kirk Hammett (gitara) i Jason Newsted (bas). 

Metallica - koncert z 1999 roku

Setlista koncertu w Bogocie:
 
Lars Intro
Breadfan
Master of Puppets
Of Wolf and Man
The Thing That Should Not Be
Guitar Doodle
Fuel
The Memory Remains
Bleeding Me
Bass/Guitar Doodle
The Four Horsemen
For Whom the Bell Tolls
King Nothing
Wherever I May Roam
One
Fight Fire With Fire
Nothing Else Matters
Sad But True
Creeping Death
Fixxxer Jam
Die, Die My Darling
Enter Sandman
Battery

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Reakcja Kurta Cobaina, na ceny biletów na Madonne rozwaliła system. W sieci pojawił się niepublikowany wywiad [WIDEO]

  2020-07-06
  Ceny biletów dzisiaj budzą wielkie zaskoczenie, jednak 30 lat temu, również cena wejściówek czasami negatywnie zaskakiwała. Przykładem może być reakcja Kurta Cobaina, który gdy usłyszał ile kosztują bilety na Madonnę, był mocno w szoku.
 • Hit Linkin Park osiągnął miliard wyświetleń na Youtube!

  2020-07-06
  Miliard na Youtube nie robi już takiego wrażenia jak kilka lat temu, jednak zawsze miło zobaczyć taką ilość wyświetleń pod rockowym klipem. Teraz miliardem może pochwalić się również Linkin Park, którzy z jednym ze swoich hitów przekroczyli mistyczną barierę.
 • Jak pachnie kosmos? Stworzono perfumy, które odzwierciedlają zapach przestrzeni kosmicznej

  2020-07-06
  Zastanawialiście się kiedyś jak pachnie kosmos? Czy zimna przestrzeń kosmiczna ma zapach, a co najważniejsze, czy da się z tego zrobić perfumy? Okazuje się, że tak!
 • 365 dni zostanie usunięte z Netflixa? Jest odpowiedź platformy

  2020-07-06
  Film 365 dni stał się prawdziwym hitem, który podbija również rynek zagraniczny. Nie wszystkim podoba się tematyka produkcji i wiele osób chce, aby usunięto film z platformy. Na liczne głosy niezadowolenia odpowiedzieli przedstawiciele platformy.
 • KMŻ - Kawałki Mojego Życia. Pierwszym gościem nowego cyklu będzie Krzysztof Zalewski

  2020-07-03
  KMŻ - Kawałki Mojego Życia to nowy cykl na antenie Eski ROCK, w którym gościć będą bardzo różni artyści. To osobiste pasmo, w której muzycy będą mówić o swoich ulubionych numerach i inspiracjach. Pierwszym gościem cyklu jest Krzysztof Zalewski.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz