Dominik Pajewski

01.04.2020 (14:45)

Menadżer Guns N' Roses o Nirvanie: byli przereklamowaniStosunki między Guns N' Roses i Nirvaną nigdy nie były za specjalnie określone, jednak otwartej wojny między zespołami nigdy nie było. Po latach, menadżer GNR, wypowiedział się o tym, co sądzi o Nirvanie.

O tym, że Guns N' Roses mają konflikt z Nirvaną krążyły legendy, które finalnie nie znalazły nigdy potwierdzenia. Co prawda Axl wypowiadał się kilka razy na temat zespołu i Kurta Cobaina, jednak nie można było jednoznacznie stwierdzić, czy faktycznie zespoły się nie lubią. Po wielu latach, swoje zdanie o Nirvanie wyraził menadżer GNR.

OZZY OSBOURNE MUSIAŁ ODWOŁAĆ SPECJALNĄ TERAPIĘ W SZWAJCARII


Menadżer Guns N' Roses o Nirvanie: byli przereklamowani

Alan Niven był menadżerem Guns N' Roses w latach, gdy grupa rywalizowała z Nirvaną o miano, najbardziej wpływowego zespołu na scenie rockowej. W wywiadzie dla Mitcha Lafona, Niven został zapytany o to, co po latach sądzi o Nirvanie. Niven odpowiedział:

Nie uważam, żeby Cobain był pozbawiony talentu. Myślę, że był bardzo interesującym kompozytorem i wokalistą. Ale myślę, że Nirvana była przereklamowana. Byli dobrzy, ale nie aż tak dobrzy.

Po latach nie ma chyba większych nieprzyjemności między artystami. Gdy Axl złamał nogę, specjalny tron pożyczył mu sam Dave Grohl, także widać, że wszystko gra.


CZY LAMB OF GOD ZAJMIE MIEJSCE SLAYERA? RANDY BLYTHE ODPOWIADA


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Celeste prezentuje singiel ''I Can See the Change” wyprodukowany przez FINNEASA

  2020-06-02
   Wschodząca gwiazda soulu i zwyciężczyni prestiżowego plebiscytu BBC Sound 2020 Celeste prezentuje nowy, pełen optymizmu singiel „I Can See the Change”. Producentem utworu jest FINNEAS, brat Billie Eilish. Piosenka to optymistyczna opowieść o odnajdywaniu nadziei w czasach pełnych podziałów oraz o przekonaniu, że czeka na nas świetlana przyszłość – czyli przekaz, którego tak bardzo potrzebujemy w trudnych czasach.
 • Reaktywacja WITCHKING na ekskluzywny koncert! Poznaliśmy szczegóły występu

  2020-06-02
  Heavy metalowy zespół Witchking, na czele którego stoi Mateusz Gajdzik, aktualnie lider formacji VANE, ogłosił swój powrót. Ekipa zapowiedziała dołączenie do przyszłorocznej, trzeciej edycji Helicon Metal Festival, która odbędzie się w Warszawskim klubie Remont 27 marca.
 • Raper wziął się za black metal i według krytyków, nagrał całkiem dobry album

  2020-06-02
  Jeżeli nie jesteście miłośnikami rapu, to musicie wiedzieć, że są tacy raperzy, którym nie straszny jest black metal. Pewien raper nagrał black metalowy album, który okazał się bardzo dobrą produkcją!
 • Holding Absence ogłaszają trasę z WARGASM i Static Dress. Szczegóły koncertu

  2020-06-02
   Brytyjczycy z post-hardcore’owego zespołu Holding Absence ogłosili nowy termin europejskiej trasy koncertowej, w ramach której zagrają także w Polsce! Towarzyszyć im będzie punkowy duet WARGASM oraz grupa Static Dress. 
 • Ile zarabiają astronauci? Ujawniono kwoty dla ludzi, którzy latają w kosmos

  2020-06-02
  Temat zarobków astronautów, wrócił przy okazji startu promu SpaceX i NASA. Ile zarabiają astronauci? Czy można tu mówić o gigantycznych zarobkach? Ujawniono kwoty dla ludzi, którzy latają w kosmos.
 • Orange Warsaw Festival 2021 - BILETY, ARTYŚCI. Szczegóły kolejnej edycji festiwalu

  2020-06-02
  Orange Warsaw Festival 2021 oficjalnie ogłosili pierwsze szczegóły. W jakiej cenie są bilety na festiwal, który z roku na rok robi się coraz większym wydarzeniem na koncertowej mapie Polski. 
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz