Dominik Pajewski

01.04.2020 (14:45)

Menadżer Guns N' Roses o Nirvanie: byli przereklamowaniStosunki między Guns N' Roses i Nirvaną nigdy nie były za specjalnie określone, jednak otwartej wojny między zespołami nigdy nie było. Po latach, menadżer GNR, wypowiedział się o tym, co sądzi o Nirvanie.

O tym, że Guns N' Roses mają konflikt z Nirvaną krążyły legendy, które finalnie nie znalazły nigdy potwierdzenia. Co prawda Axl wypowiadał się kilka razy na temat zespołu i Kurta Cobaina, jednak nie można było jednoznacznie stwierdzić, czy faktycznie zespoły się nie lubią. Po wielu latach, swoje zdanie o Nirvanie wyraził menadżer GNR.

OZZY OSBOURNE MUSIAŁ ODWOŁAĆ SPECJALNĄ TERAPIĘ W SZWAJCARII


Menadżer Guns N' Roses o Nirvanie: byli przereklamowani

Alan Niven był menadżerem Guns N' Roses w latach, gdy grupa rywalizowała z Nirvaną o miano, najbardziej wpływowego zespołu na scenie rockowej. W wywiadzie dla Mitcha Lafona, Niven został zapytany o to, co po latach sądzi o Nirvanie. Niven odpowiedział:

Nie uważam, żeby Cobain był pozbawiony talentu. Myślę, że był bardzo interesującym kompozytorem i wokalistą. Ale myślę, że Nirvana była przereklamowana. Byli dobrzy, ale nie aż tak dobrzy.

Po latach nie ma chyba większych nieprzyjemności między artystami. Gdy Axl złamał nogę, specjalny tron pożyczył mu sam Dave Grohl, także widać, że wszystko gra.


CZY LAMB OF GOD ZAJMIE MIEJSCE SLAYERA? RANDY BLYTHE ODPOWIADA


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Patti Smith wspiera strajkujące Polki. Wokalistka umieściła wymowną grafikę w swoich mediach społecznościowych

  2020-10-31
  Patti Smith odniosła się do strajku kobiet w Polsce na swoich mediach społecznościowych i tym samym wsparła grupy protestujące w całym kraju przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej.
 • Halloween 2020 - najlepsze horrory w rockowym klimacie

  2020-10-30
  Halloween jest coraz bardziej obchodzone w Polsce i coraz więcej osób chce uczcić w specjalny sposób święto duchów. Sprawdźcie, jakie są najlepsze horrory w rockowym klimacie.
 • Dlaczego Queen tak dobrze wypadli na Live Aid? Brian May zdradził w czym tkwi sukces

  2020-10-30
  Nie ma co do tego wątpliwości, że koncert Queen na Live Aid stał się legendarny i to prawdopodobnie najlepszy koncert Queen w historii. W czym tkwi sukces koncertu? Jak to się stało? O tym postanowił opowiedzieć Brian May.
 • Wszystkich świętych - 1 listopada wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku

  2020-10-30
  W dzień wszystkich świętych wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku. Zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy o tych artystach, których już z nami nie ma. Ten rok wyjątkowo nas doświadcza i zabiera ze sobą wiele wybitnych osób.
 • Cmentarze zamknięte na Wszystkich Świętych! Premier Mateusz Morawiecki ogłosił to na konferencji prasowej

  2020-10-30
  Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, a ilość zachorowań jest coraz większa. Premier Mateusz Morawiecki ogłosił 30 października 2020, że wprowadzone zostaną nowe obostrzenia. Co nas czeka przez następne dwa tygodnie?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz