Dominik Pajewski

16.10.2020 (14:03)

Koszmar minionego lata powróci jako serial! Poznaliśmy pierwsze szczegóły produckjiKoszmar minionego lata to jeden z tych filmów, który wszedł do klasyki horrorów. Okazuje się, że historia będzie kontynuowana i to w formie specjalnego serialu.

Koszmar minionego lata to jeden z klasyków w świecie horrorów, który mimo upływu lat, nadal ma ważne miejsce w sercach fanów filmów grozy. Okazuje się, że historia będzie miała swoją nową odsłonę i to w formie serialu.

MALCOLM YOUNG POJAWI SIĘ NA NOWEJ PŁYCIE AC/DC? ANGUS YOUNG WYJAŚNIŁ, JAKI JEST WKŁAD GITARZYSTY


  

Koszmar minionego lata powróci w formie serialu. Kiedy i gdzie będzie go można oglądać?

Jedyne co wiemy na dany moment, to fakt, że serial jest na etapie pisania scenariusza, a odpowiadać za niego będzie znana z serialu 'Preacher' Sara Goodman. Produkcją zajmą się Sony Pictures Television oraz Original Film, na zlecenie Amazon Studios. Nie wiadomo czy ktoś z oryginalnej obsady pojawi się w serialu oraz jak będzie on nawiązywał do oryginalnej hsitorii z 1997 roku.DEXTER POWRACA! ZAPOWIEDZIANO NOWY SEZON KULTOWEJ PRODUKCJI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz