Daniel Wardziński

15.04.2016 (11:14)

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU: Batman v Superman - zgarnij oficjalny soundtrack filmu!Soundtrack Batman v Superman do zgarnięcia za friko na EskaROCK.pl! Zapraszamy Was na superbohaterski konkurs. Rozdajemy płyty za darmo, są jacyś chętni?;)

Zapraszamy na KONKURS Batman v Superman: Dawn Of Justice. Do wygrania dwa oficjalne soundtracki nowej komiksowej superprodukcji, której autorem jest laureat Oscara Hans Zimmer, który stworzył ścieżkę dźwiękową we współpracy z Junkie XL. Oficjalny soundtrack już niebawem może trafić na Wasze półki - wystarczy, że weźmiecie udział w naszym konkursie. Nie jest trudny! Wymaga jedynie odrobiny Waszej intencji!

KONKURS Batman v Superman - wygraj soundtrack

Do rozdania mamy dwa egzemplarze oficjalnego soundtracku Batman v Superman: Dawn Of Justice. Żeby go zgarnąć musicie odpowiedzieć tylko na jedno pytanie. Konkurs rusza 6 kwietnia i na Wasze zgłoszenia czekamy tydzień - do godziny 15:00 13 kwietnia 2016 roku. Zaraz po zamknięciu przystąpimy do czytania Waszych prac i rozstrzygnięcia konkursu. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo, a ich prace opublikowane na EskaROCK.pl A PYTANIE brzmi:

Kto z rockowych muzyków mógłby wcielić się w superbohatera i dlaczego?

Liczymy na Waszą inwencję! Kogo z gwiazd rocka widzielibyście w takiej roli? Kogo mogliby zagrać i dlaczego Waszym zdaniem pasują do swojej roli. Zapraszamy do udziału w konkursie. Płyty na Was czekają!
 

WYNIKI:


Gratulujemy zwycięzcom! Wygrał Wojtek ze Szczecina i Janek, który jeszcze nie powiedział nam skąd jest. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!
 
 

REGULAMIN KONKURSU

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Irańska platforma streamingowa usuwa kobiety z okładek płyt! [FOTO]

  2019-10-21
  Dobry album, to także często świetna okładka, która jest wizytówką i symbolem krążka. Jednak jedna z irańskich platform streamingowych, Melovaz, postanowiła pozmieniać okładki. Uściślając, z okładek zniknęły kobiety, co wywołało prawdziwą burzę.
 • Jarocy zaprasza na pierwsze koncerty. Szczegóły wydarzeń

  2019-10-21
  Już wkrótce Jarocy - grupa dowodzona przez popularnego gitarzystę Jarosława Nyckowskiego wyruszy w trasę promującą debiutancki album „Divided”.
 • Duet Youth Novels prezentuje singel "Skin"

  2019-10-21
  "Skin" to nowy singiel duetu Youth Novels, który wcześniej zaprezentował swoje melancholijne, przeszywające kompozycje na dwóch EP-kach.
 • Nie tylko Martin Scorsese krytykuje Marvela. Kolejny słynny reżyser nie lubi filmów superbohaterskich

  2019-10-21
  Kinowe Uniwersum Marvela rozrosło się do ogromnych rozmiarów, generując gigantyczne przychody. Niestety, nie każdy jest fanem tego typu kina i z pewnością nie przepada za nimi Martin Scorsese. Reżyser uznał niedawno, że filmy Marvela nie są kinem, a jego zdanie podziela inny, równie uznany reżyser.
 • Daria Zawiałow w 'Od przedszkola do Opola'. Tak śpiewała młoda wokalistka [WIDEO]

  2019-10-21
  Pamiętacie program 'Od Przedszkola do Opola', gdzie był słynny miernik hałasu? Wielu wokalistów tam zaczynało swoją drogę muzyczną, a wśród nich jest sama Daria Zawiałow
 • Olga Tokarczuk - Nobel. Jaką nagrodę finansową otrzyma pisarka?

  2019-10-21
  Mamy powody do radości, Olga Tokarczuk otrzymała Literacką Nagrodę Nobla! Wieść rozeszła się momentalnie i wielu Polaków ma powody do radości. Oczywiście, pojawiły się pytania, ile pieniądzy otrzyma Olga Tokarczuk?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz