Daniel Wardziński

15.04.2016 (11:14)

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU: Batman v Superman - zgarnij oficjalny soundtrack filmu!Soundtrack Batman v Superman do zgarnięcia za friko na EskaROCK.pl! Zapraszamy Was na superbohaterski konkurs. Rozdajemy płyty za darmo, są jacyś chętni?;)

Zapraszamy na KONKURS Batman v Superman: Dawn Of Justice. Do wygrania dwa oficjalne soundtracki nowej komiksowej superprodukcji, której autorem jest laureat Oscara Hans Zimmer, który stworzył ścieżkę dźwiękową we współpracy z Junkie XL. Oficjalny soundtrack już niebawem może trafić na Wasze półki - wystarczy, że weźmiecie udział w naszym konkursie. Nie jest trudny! Wymaga jedynie odrobiny Waszej intencji!

KONKURS Batman v Superman - wygraj soundtrack

Do rozdania mamy dwa egzemplarze oficjalnego soundtracku Batman v Superman: Dawn Of Justice. Żeby go zgarnąć musicie odpowiedzieć tylko na jedno pytanie. Konkurs rusza 6 kwietnia i na Wasze zgłoszenia czekamy tydzień - do godziny 15:00 13 kwietnia 2016 roku. Zaraz po zamknięciu przystąpimy do czytania Waszych prac i rozstrzygnięcia konkursu. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo, a ich prace opublikowane na EskaROCK.pl A PYTANIE brzmi:

Kto z rockowych muzyków mógłby wcielić się w superbohatera i dlaczego?

Liczymy na Waszą inwencję! Kogo z gwiazd rocka widzielibyście w takiej roli? Kogo mogliby zagrać i dlaczego Waszym zdaniem pasują do swojej roli. Zapraszamy do udziału w konkursie. Płyty na Was czekają!
 

WYNIKI:


Gratulujemy zwycięzcom! Wygrał Wojtek ze Szczecina i Janek, który jeszcze nie powiedział nam skąd jest. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!
 
 

REGULAMIN KONKURSU

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Till Lindemann powróci z drugim solowym krążkiem!

  2019-08-26
  Można stwierdzić, że Till Lindemann jest dosyć zapracowanym człowiekiem, który nie ma na nic czasu. Okazuje się jednak, że mimo dosyć intensywnej pracy z Rammstein, wokalista przygotowuje druga płytę swojego solowego projektu.
 • El Camino - tak wygląda zwiastun filmu ze świata 'Breaking Bad'

  2019-08-26
  Fani 'Breaking Bad' czekali na ten moment, odkąd ogłoszono, że są plany przedstawienia dalszej historii Jessy'ego Pinkmana. Teraz już wiemy, że filmowa kontynuacja będzie nosić tytuł 'El Camino', do sieci trafił także zwiastun produkcji.
 • John Travolta jest fanem Limp Bizkit? Aktor świetnie zna teksty zespołu

  2019-08-23
  Mówi się, że wszystko co złe w muzyce lat 90-tych zrobiła grupa Limp Bizkit. Jak się okazuje, fanem zespołu jest prawdopodobnie John Travolta, który zna teksty zespołu na pamięć. 
 • Fani odgadli, kim jest nowy członek Slipknota! Kto zastąpił Chrisa Fehna?

  2019-08-23
  Zespół Slipknot od zawsze był otoczony pewnego rodzaju aurą tajemnicy, która tylko budowała wizerunek. Fani postanowili wyśledzić, kim jest nowy członek zespołu i jak się okazuje, chyba udało się odgadnąć tożsamość muzyka.
 • Metallica w Warszawie 2019: można kupić płytę z zapisem koncertu na PGE Narodowym

  2019-08-23
  Koncert Metalliki w Warszawie, z pewnością spełnił oczekiwania fanów, którzy otrzymali set z najlepszymi numerami. Zespół pokazał, że ma nadal wiele energii, co też przełożyło się na atmosferę podczas wydarzenia. Wszystkim, którzy chcieliby przeżyć to jeszcze raz, Metallica postanowiła zrobić niespodziankę i to w postaci zapisu koncertu na płycie.
 • Kostka z koncertu Metalliki w Warszawie, jest do kupienia na Allegro za 200 zł!

  2019-08-23
  Podczas europejskiej trasy koncertowej, Metallica przygotowuje specjalne kostki, które mają nadrukowany symbol danego miasta oraz nazwę miejscowości i datę wydarzenia. W Warszawie również pojawiły się dedykowane kostki, które w dosyć dużej ilości były rzucane w stronę tłumu. Kilku szczęśliwców, którzy złapali pamiątkowe kostki, postanowili je sprzedaż na Allegro, cena jednak powala.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz