Daniel Wardziński

15.04.2016 (11:14)

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU: Batman v Superman - zgarnij oficjalny soundtrack filmu!Soundtrack Batman v Superman do zgarnięcia za friko na EskaROCK.pl! Zapraszamy Was na superbohaterski konkurs. Rozdajemy płyty za darmo, są jacyś chętni?;)

Zapraszamy na KONKURS Batman v Superman: Dawn Of Justice. Do wygrania dwa oficjalne soundtracki nowej komiksowej superprodukcji, której autorem jest laureat Oscara Hans Zimmer, który stworzył ścieżkę dźwiękową we współpracy z Junkie XL. Oficjalny soundtrack już niebawem może trafić na Wasze półki - wystarczy, że weźmiecie udział w naszym konkursie. Nie jest trudny! Wymaga jedynie odrobiny Waszej intencji!

KONKURS Batman v Superman - wygraj soundtrack

Do rozdania mamy dwa egzemplarze oficjalnego soundtracku Batman v Superman: Dawn Of Justice. Żeby go zgarnąć musicie odpowiedzieć tylko na jedno pytanie. Konkurs rusza 6 kwietnia i na Wasze zgłoszenia czekamy tydzień - do godziny 15:00 13 kwietnia 2016 roku. Zaraz po zamknięciu przystąpimy do czytania Waszych prac i rozstrzygnięcia konkursu. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo, a ich prace opublikowane na EskaROCK.pl A PYTANIE brzmi:

Kto z rockowych muzyków mógłby wcielić się w superbohatera i dlaczego?

Liczymy na Waszą inwencję! Kogo z gwiazd rocka widzielibyście w takiej roli? Kogo mogliby zagrać i dlaczego Waszym zdaniem pasują do swojej roli. Zapraszamy do udziału w konkursie. Płyty na Was czekają!
 

WYNIKI:


Gratulujemy zwycięzcom! Wygrał Wojtek ze Szczecina i Janek, który jeszcze nie powiedział nam skąd jest. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!
 
 

REGULAMIN KONKURSU

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz