Daniel Wardziński

15.04.2016 (11:14)

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU: Batman v Superman - zgarnij oficjalny soundtrack filmu!Soundtrack Batman v Superman do zgarnięcia za friko na EskaROCK.pl! Zapraszamy Was na superbohaterski konkurs. Rozdajemy płyty za darmo, są jacyś chętni?;)

Zapraszamy na KONKURS Batman v Superman: Dawn Of Justice. Do wygrania dwa oficjalne soundtracki nowej komiksowej superprodukcji, której autorem jest laureat Oscara Hans Zimmer, który stworzył ścieżkę dźwiękową we współpracy z Junkie XL. Oficjalny soundtrack już niebawem może trafić na Wasze półki - wystarczy, że weźmiecie udział w naszym konkursie. Nie jest trudny! Wymaga jedynie odrobiny Waszej intencji!

KONKURS Batman v Superman - wygraj soundtrack

Do rozdania mamy dwa egzemplarze oficjalnego soundtracku Batman v Superman: Dawn Of Justice. Żeby go zgarnąć musicie odpowiedzieć tylko na jedno pytanie. Konkurs rusza 6 kwietnia i na Wasze zgłoszenia czekamy tydzień - do godziny 15:00 13 kwietnia 2016 roku. Zaraz po zamknięciu przystąpimy do czytania Waszych prac i rozstrzygnięcia konkursu. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo, a ich prace opublikowane na EskaROCK.pl A PYTANIE brzmi:

Kto z rockowych muzyków mógłby wcielić się w superbohatera i dlaczego?

Liczymy na Waszą inwencję! Kogo z gwiazd rocka widzielibyście w takiej roli? Kogo mogliby zagrać i dlaczego Waszym zdaniem pasują do swojej roli. Zapraszamy do udziału w konkursie. Płyty na Was czekają!
 

WYNIKI:


Gratulujemy zwycięzcom! Wygrał Wojtek ze Szczecina i Janek, który jeszcze nie powiedział nam skąd jest. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!
 
 

REGULAMIN KONKURSU

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz