Daniel Wardziński

24.06.2015 (14:30)

GUITAR HERO LIVE: M. Shadows z Avenged Sevenfold opowiada o pracy nad grą. Jak pomagał? [VIDEO]M. Shadows z Avenged Sevenfold został jedną z gwiazd nadchodzącej gry Guitar Hero Live. W nowym wywiadzie dla portalu o grach opowiedział o swojej pracy i materiale, który przygotował na potrzeby Guitar Hero Live.

M. Shadows z Avenged Sevenfold podzielił się swoimi wrażeniami z prac nad nową grą poświęconą dla fanów rocka i gitary jako instrumentu - Guitar Hero Live. A7X będą jedną z najważniejszych postaci gry. Zespól specjalnie na potrzeby produkcji przygotował trzy nowe kawałki w wersjach koncertowych oraz specjalne wizualizacje koncertowe oraz zaangażował swoich fanów. Sprawdźcie co powiedział M. Shadows.

>>> Chile - Urugwaj - gdzie oglądać w TV i online? Transmisja 1/4 Copa America 2015 <<<

Wokalista powiedział, że nadal Avenged Sevenfold nie zdecydowali, które z kawałków koncertowych trafią do gry, ale chciałby, żeby znalazło się tam dużo "technicznych ciekawostek", które z perspektywy gracza Guitar Hero Live będą dodatkową atrakcją. M. Shadows przyznał również, że sam jest graczem i że ma wielką kolekcję gier z serii Mortal Kombat oraz Street Fighters.

>>> Pogoda na lipiec 2015: jak planować wakacje? Długoterminowa prognoza <<<
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • „III” - premiera trzeciego albumu Oberschlesien na Barbórkę

  2019-12-11
  4 grudnia wyszedł trzeci krążek grupy z Piekar Śląskich. Konsekwentnie, jak dwie poprzednie płyty , zatytułowany jedynie cyfrą album pozostaje utrzymany w charakterystycznej dla zespołu stylistyce industrial-metalu.
 • Sprzedam Opla to już przeszłość. Zabawny film podbija sieć [WIDEO]

  2019-12-11
  Ogłoszeń w stylu 'sprzedam Opla', jest bardzo dużo w sieci, jednak to jest bardzo wyjątkowe. Tutaj nie ma miejsca na zwykły opis auta, mamy tutaj do czynienia z prawdziwym przykładem kreatywności.
 • EASTPAK X SMILEY Koncentracja na pozytywach

  2019-12-11
  Eastpak, marka znana z innowacyjnych rozwiązań w zakresie sprzętu podróżniczego, ma przyjemność ogłosić wyjątkową współpracę ze Smiley.
 • Artur Rojek - Kundel: artysta powraca z nowym singlem! [WIDEO]

  2019-12-11
  Po kilku latach ciszy, Artur Rojek powraca z nowym singlem! Do sieci trafiła zapowiedź utworu pod tytułem 'Kundel'.
 • Last Christmas - można przenocować w miejscu, gdzie kręcono teledysk

  2019-12-11
  Utwór 'Last Christmas' jest uznawany za prawdziwy klasyk, który co święta jest odświeżany i nucony przez wiele osób. Okazuje się, że można przenocować w miejscu, które widzimy w teledysku!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz