Dana Pakońska

29.08.2015 (20:35)

EMA 2015: WYNIKI. Zdobywcy statuetki dla najlepszego zespołuEska Music Awards 2015: statuetka w kategorii Najlepszy Zespół trafiła do grupy, o której mieliście okazję czytać na EskaROCK.pl. Która rockowa formacja zwyciężyła?

Video zgarnęli statuetkę EMA dla Najlepszego Zespołu na gali 29 sierpnia 2015 w szczecińskiej Hali Widowiskowo-Sportowej. Nagrodę wręczyli Kaja Paschalska i Rafał Adamczak. Czy grupa Wojtka Łuszczykiewicza, czyli rockowi zwycięzcy plebiscytu w muzycznej kategorii, zagra na Eska Music Awards 2015 swój największy przebój zatytułowany Wszystko Jedno lub inny kawałek? O tym możecie się przekonać, oglądając transmisję na TVP1. Jeśli z jakiegoś powodu przegapicie imprezę, sprawdźcie, gdzie i kiedy będą dostępne powtórki, relacje, a także dwudziestominutowy skróty gali EMA. W linku pod spodem możecie również śledzić relację minuta po minucie na ESKA.pl.

Video - Wszystko JednoESKA Music Awards 2015 - relacja na żywo minuta po minucie. Bądź z nami!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Serj Tankian i John Dolmayan mocno nie zgadzają się ze sobą. Tym razem nie chodzi tu o sprawy muzyczne

  2020-10-21
  To, że w zespole System Of  A Down nie jest najlepiej na płaszczyźnie artystycznej, wie chyba każdy. Okazuje się, że członkowie zespołu, nie zgadzają się ze sobą także w kwestiach światopoglądowych.
 • Powstanie film o Robercie Brylewskim! Stworzy go Arkadiusz Jakubik

  2020-10-21
  Robert Brylewski był jedną z najważniejszych postaci polskiego rocka. Dowiedzieliśmy się, że powstanie film o kultowym artyście i stworzy go Arkadiusz Jakubik!
 • Dariusz Gnatowski to nie tylko Boczek ze 'Świata według Kiepskich'. Oto inne znane role aktora

  2020-10-21
  Informacja o śmierci Dariusza Gnatowskiego, trafiła do mediów 20 października 2020. Wszyscy kojarzą aktora z roli sympatycznego Arnolda Boczka, w którego wcielał się ponad 20 lat. Jednak Dariusz Gnatowski ma na swoim koncie dużo więcej ról, które zapadły widzom w pamięci.
 • Dariusz Gnatowski nie żyje. Odszedł legendarny Boczek ze 'Świata według Kiepskich'

  2020-10-20
  Nie żyje Dariusz Gnatowski! Smutna wiadomość trafiła do mediów 20 października 2020. Aktor był znany przede wszystkim z roli w serialu 'Świat według Kiepskich'.
 • Miley Cyrus zaskoczyła wszystkich i zagrała koncert z utworami The Cure i The Cranberries

  2020-10-20
  Miley Cyrus coraz częściej odnosi się do świata muzyki rockowej, który jak widać, jest jej bardzo bliski. Tym razem wokalistka zagrała koncert z utworami The Cure i The Cranberries.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz