Dana Pakońska

29.08.2015 (20:35)

EMA 2015: WYNIKI. Zdobywcy statuetki dla najlepszego zespołuEska Music Awards 2015: statuetka w kategorii Najlepszy Zespół trafiła do grupy, o której mieliście okazję czytać na EskaROCK.pl. Która rockowa formacja zwyciężyła?

Video zgarnęli statuetkę EMA dla Najlepszego Zespołu na gali 29 sierpnia 2015 w szczecińskiej Hali Widowiskowo-Sportowej. Nagrodę wręczyli Kaja Paschalska i Rafał Adamczak. Czy grupa Wojtka Łuszczykiewicza, czyli rockowi zwycięzcy plebiscytu w muzycznej kategorii, zagra na Eska Music Awards 2015 swój największy przebój zatytułowany Wszystko Jedno lub inny kawałek? O tym możecie się przekonać, oglądając transmisję na TVP1. Jeśli z jakiegoś powodu przegapicie imprezę, sprawdźcie, gdzie i kiedy będą dostępne powtórki, relacje, a także dwudziestominutowy skróty gali EMA. W linku pod spodem możecie również śledzić relację minuta po minucie na ESKA.pl.

Video - Wszystko JednoESKA Music Awards 2015 - relacja na żywo minuta po minucie. Bądź z nami!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pol'and'Rock Festival 2020 (dawniej Przystanek Woodstock) - ZESPOŁY, DATA, MIEJSCE

  2020-02-17
  Pol'and'Rock Festival 2020 - termin, zespoły, ogłoszenia. Sprawdźcie, wszystkie informacje o Pol'and'Rock Festival 2020 roku na EskaROCK.pl. Bez tego festiwalu nie byłoby rockowej mapy Polski, to właśnie impreza Jurka Owsiaka jest stałym punktem koncertowym w naszym kraju. Poznajcie szczegóły kolejnej edycji festiwalu.
 • Muzycy System Of A Down nagrali cover Davida Bowiego. Serj Tankian pojawił się na wokalu

  2020-02-17
  Status System Of A Down nie zmienia się od lat i na nowy album nie ma raczej co liczyć. W tym czasie, artyści angażują się w swoje solowe projekty, a jednym z nich jest These Grey Men Johna Dolmayana, gdzie pojawił się gościnnie Serj Tankian.
 • Psy 2,5. W imię miłości. O co chodzi? Czym jest wydawnictwo?

  2020-02-17
  Psy 3. W imię zasad, pojawiły się w kinach 17 stycznia 2020, jednak całą historię uzupełnia jeszcze jedno wydawnictwo. O czym będą 'Psy 2,5. W imię miłości'?
 • Ceny biletów na Rage Against The Machine powalają. Tom Morello chwali rozwiązanie

  2020-02-17
  Ceny biletów na Rage Against The Machine są dosyć wysokie i wiele osób nie było w stanie kupić wejściówek w cenach, jakie zaproponowali organizatorzy. Okazuje się, że sam Tom Morello chwali ten pomysł.
 • P.O.D. w Warszawie 2020 - BILETY i DATA koncertu

  2020-02-17
  P.O.D. wracają do koncert, by zagrać jedyny raz w Warszawie. Gdzie wystąpi zespół, jaka jest cena biletów? Wszystkie informacje znajdziecie na EskaROCK.pl.
 • Kobieta z okładki pierwszej płyty Black Sabbath udzieliła wywiadu. Co robi obecnie?

  2020-02-17
  Niedawno debiutancki album Black Sabbath obchodził 50. urodziny. Była to świetna okazja do tego, by powspominać czasy nagrań płyty oraz dowiedzieć się kilku ciekawostek. Ujawniono również, co robi obecnie tajemnicza kobieta z okładki albumu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz