Dominik Pajewski

30.03.2016 (14:01)

Chłopcy z Placu Broni udostępnili nowy utwór! [AUDIO]Chłopcy z Placu Broni wracają! Legendarny zespół udostępnił do odsłuchu nowy utwór pod tytułem Jest miejsce obok mnie. Posłuchajcie najnowszej kompozycji i przeczytajcie jakie są najbliższe plany zespołu.

Chłopcy z Placu Broni powrócili z utworem Jest miejsce obok mnie. Kompozycja na która czekali fani związana jest z koncertem zespołu, ku pamięci Bogdana Łyszkiewicza. Podczas koncertu, na scenie pojawi się wielu muzyków którzy przez lata istnienia formacji pojawiali się w jej szeregach. 

>> Mastodon w Warszawie - ogłoszono koncert grupy. Kiedy? Ceny biletów i szczegóły wydarzenia

Jak mówi lider grupy, Franz Dreadhunter:

Piosenka Jest miejsce obok mnie i druga nad która jeszcze pracujemy, mają być symboliczną klamrą spinająca przeszłość i teraźniejszość. To Hołd złożony dla twórczej wrażliwości mojego przyjaciela, Bogdana Łyszkiewicza.

Posłuchajcie utworu Jest miejsce obok mnie:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Linkin Park - In the end: cover wykonany przez 266 muzyków z 35 krajów podbija sieć. Na nagraniu są Polacy

  2020-07-09
  Zespół Linkin Park ma na swoim koncie masę hitów, które na stałe zapisały się w historii muzyki. Jednym z nich jest z pewnością ''In The End'', który najczęściej jest coverowany. Tym razem, do sieci trafiła przeróbka, którą nagrało 266 muzykówz 35 krajów. Wśród wykonawców, znaleźli się również Polacy.
 • Rocky IV - wersja reżyserka trafi na ekrany! Sylvester Stallone potwierdza prace nad nową wersją

  2020-07-09
  Rocky IV jest uznawany za najlepszą część całego cyklu o filmowym pięściarzu. Okazuje się, że istnieje dłuższa wersja filmu, która ma trafić na ekrany i czuwa nad nią Sylvester Stallone.  
 • Były wokalista Kasabian skazany za pobicie narzeczonej. Zespół skomentował sytuację

  2020-07-09
  Sytuacja w zespole Kasabian jest dosyć napięta i niejasna, jednak po nowych doniesieniach na temat Toma Meighana, grupa wydała specjalne oświadczenie. Czy pobicie narzeczonej przez wokalistę, miało wpływ na usunięcie go z zespołu?
 • Trójmiejskie M3TROPOLIS w "Elektronicznym Deszczu"

  2020-07-09
  Michał Rostworowski: „Piosenka „Elektroniczny Deszcz” opowiada o próbie podjęcia walki z czyimś uzależnieniem, w tym przypadku uzależnieniem od świata wirtualnego, który pod pozorem „kontaktu z całym światem” paradoksalnie skazuje na alienacje. Ponieważ warstwa muzyczna jest bardzo spójna i rytmiczna zależało nam, żeby video miało nie oczywistą, mroczną formę, pozostawiającą wiele do interpretacji”.
 • Men I Trust powracają do Warszawy! Szczegóły koncertu ogłoszone

  2020-07-09
  Po wyprzedanym koncercie z 2019 roku Men I Trust wracają do Warszawy! Autorzy dreampopowych hitów "Show Me How" i "Tailwhip" zagrają w lutym 2021 w klubie Niebo.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz