Dominik Pajewski

27.07.2017 (11:01)

Chester Bennington - Wrocław upamiętnia muzykaŚmierć Chestera Benningtona była szokiem dla wszystkich fanów i całego świata muzycznego. We Wrocławiu postanowiono złożyć hołd zmarłemu wokaliście Linkin Park.

Chester Beninngton popełnił samobójstwo 20 lipca, wokalista Linkin Park miał 41 lat i osierocił 6 dzieci. Śmierć artysty była szokiem dla całego świata muzycznego i wszystkich fanów zespołu, którzy na całym świecie starają się upamiętnić muzyka.

Linkin Park zabrali głos po śmierci Chestera Benningtona – ogłoszono co dalej z zespołem


Również w Polsce została zainicjowana specjalna akcja, która ma na celu oddać hołd zmarłemu muzykowi Linkin Park. Akcja 'Wrocław dla Chestera' polega na przyjściu pod Stadion Miejski we Wrocławiu, przynosząc kwiaty, znicze i zdjęcia artysty. Miejsce nie jest przypadkowe, to właśnie w tym miejscu w 2014 roku Linkin Park dali energiczny koncert dla 30 tysięcy fanów. Akcja rozpoczyna się o 17:00 i potrwa do 20:00, więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnym wydarzeniu.
 

Muzykę Linkin Park już dziś usłyszycie w filmie Dzień Zabijania w reżyserii Josepha Hahna, jednego z członków zespołu. Sprawdźcie:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz