Dominik Pajewski

27.07.2017 (11:01)

Chester Bennington - Wrocław upamiętnia muzykaŚmierć Chestera Benningtona była szokiem dla wszystkich fanów i całego świata muzycznego. We Wrocławiu postanowiono złożyć hołd zmarłemu wokaliście Linkin Park.

Chester Beninngton popełnił samobójstwo 20 lipca, wokalista Linkin Park miał 41 lat i osierocił 6 dzieci. Śmierć artysty była szokiem dla całego świata muzycznego i wszystkich fanów zespołu, którzy na całym świecie starają się upamiętnić muzyka.

Linkin Park zabrali głos po śmierci Chestera Benningtona – ogłoszono co dalej z zespołem


Również w Polsce została zainicjowana specjalna akcja, która ma na celu oddać hołd zmarłemu muzykowi Linkin Park. Akcja 'Wrocław dla Chestera' polega na przyjściu pod Stadion Miejski we Wrocławiu, przynosząc kwiaty, znicze i zdjęcia artysty. Miejsce nie jest przypadkowe, to właśnie w tym miejscu w 2014 roku Linkin Park dali energiczny koncert dla 30 tysięcy fanów. Akcja rozpoczyna się o 17:00 i potrwa do 20:00, więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnym wydarzeniu.
 

Muzykę Linkin Park już dziś usłyszycie w filmie Dzień Zabijania w reżyserii Josepha Hahna, jednego z członków zespołu. Sprawdźcie:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Polski rock w światowym stylu - Burn This Song prezentują autorski sigiel i teledysk!

  2019-10-18
  Ich debiut muzyczny miał premierę na ekranach światowych kin, a koncertowy odbył się na tegorocznym festiwalu Enea Spring Break. Mowa o Burn This Song, zespole z Poznania, który swoim wykonaniem piosenki 'Black Betty' (legendy bluesa rozsławionej przez amerykańską grupę Ram Jam) zachwycił twórców hollywoodzkiej produkcji "The Choice”.
 • Polski Kawowy Kalkulator. Dzięki niemu, obliczysz kiedy masz pić kawę

  2019-10-18
  Niektórzy ludzie nie umieją funkcjonować bez kawy i dzień rozpoczyna się dla nich dopiero po małej czarnej. Polacy postanowili stworzyć Polski Kawowy Kalkulator, który pokazuje ile można wypić kawy i kiedy.
 • Lindemann - Ich weiß es nicht: tekst nowego singla wokalisty Rammstein

  2019-10-18
  Lindemann nie zwalnia tempa, po świetnie przyjętym singlu 'Steh auf', przyszła pora na bardziej mroczną kompozycję. W sieci pojawił się numer 'Ich weiß es nicht', do którego można już znaleźć tłumaczenie.
 • Kultowy styl AVE’a zredefiniowany w jego najnowszej kolekcji dla marki Vans

  2019-10-18
  Skate weteran z 20 letnim doświadczeniem nie przykłada zbyt wiele uwagi do ubrań; jego kolekcja Vans jest wyjątkiem.
 • Slipknot i Spice Girls w jednym numerze. Jak wypadła przeróbka?

  2019-10-18
  Slipknot ostatnio są na topie, a wszystko to dzięki najnowszej płycie, która została doceniona przez fanów i krytykę. Co chwilę pojawiają się nowe przeróbki i tym razem padło na cover w klimacie Spice Girls.
 • EURO 2020: Miasta i stadiony. Wiemy gdzie się odbędzie Euro 2020! [SPORT]

  2019-10-18
  Euro 2020: Miasta. W 2020 r. Euro po raz pierwszy odbędzie się w 13 miastach i krajach-gospodarzach. Finał Euro 2020 zostanie rozegrany na Wembley. Wśród miast Euro 2020 nie znalazło się żadna polska metropolia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz