Dominik Pajewski

27.07.2017 (11:01)

Chester Bennington - Wrocław upamiętnia muzykaŚmierć Chestera Benningtona była szokiem dla wszystkich fanów i całego świata muzycznego. We Wrocławiu postanowiono złożyć hołd zmarłemu wokaliście Linkin Park.

Chester Beninngton popełnił samobójstwo 20 lipca, wokalista Linkin Park miał 41 lat i osierocił 6 dzieci. Śmierć artysty była szokiem dla całego świata muzycznego i wszystkich fanów zespołu, którzy na całym świecie starają się upamiętnić muzyka.

Linkin Park zabrali głos po śmierci Chestera Benningtona – ogłoszono co dalej z zespołem


Również w Polsce została zainicjowana specjalna akcja, która ma na celu oddać hołd zmarłemu muzykowi Linkin Park. Akcja 'Wrocław dla Chestera' polega na przyjściu pod Stadion Miejski we Wrocławiu, przynosząc kwiaty, znicze i zdjęcia artysty. Miejsce nie jest przypadkowe, to właśnie w tym miejscu w 2014 roku Linkin Park dali energiczny koncert dla 30 tysięcy fanów. Akcja rozpoczyna się o 17:00 i potrwa do 20:00, więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnym wydarzeniu.
 

Muzykę Linkin Park już dziś usłyszycie w filmie Dzień Zabijania w reżyserii Josepha Hahna, jednego z członków zespołu. Sprawdźcie:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Ryan Reynolds rozwalił videokonferencję obsasy X-Menów. Klimat Deadpoola wszedł za mocno [WIDEO]

  2020-07-01
  Ryan Reynolds już tak bardzo wniknął w role Deadpoola, że praktycznie gdzie się nie pojawi, wszyscy widzą w nim pyskatego najemnika. Ostatnio Ryan postanowił wpaść na videokonferencję obsady X-Menów i trochę poprzeszkadzać.
 • Ile zarabia prezydent? Na jaką kwotę może liczyć głowa państwa?

  2020-07-01
  Ile zarabia prezydent? Takie pytanie pojawia się często, a w obliczu wyborów, coraz więcej osób chce wiedzieć, na jakie zarobki może liczyć głowa państwa. Czy są to faktycznie tak duże pieniądze?
 • Film o Mike'u Tysonie - kto wcieli się w boksera w filmie ''Finding Mike''?

  2020-07-01
  Mike Tyson to postać, która od lat intryguje i jest też poniekąd wzorem dla przyszłych bokserów. Postanowiono zrealizować film biograficzny o legendzie boksu, a teraz już wiemy, kto zagra słynną ''Bestię''.
 • System Of A Down zagrane na narysowanej perkusji. To się nazywa kreatywność

  2020-07-01
  System Of A Down prawdopodobnie nie wydadzą już nigdy płyty, jednak fani nadal pokazują w sieci, jak bardzo ważny jest dla nich zespół. W sieci pojawiła się specjalna przeróbka, która pokazuje, że można zagrać hit zespołu, nie posiadając prawdziwej perkusji.
 • Nowa płyta Metalliki powstaje! Rob Trujillo: Jesteśmy podekscytowani

  2020-07-01
  Nowa płyta Metalliki to rzecz, na którą czekają wszyscy fani zespołu. Okazuje się, że grupa pracuje nad nowym krążkiem, a wszystko idzie bardzo dobrym tempem.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz