Anna Skalik

16.05.2014 (10:54)

BRYAN ADAMS W POLSCE 2014: koncert w Krakowie. Kiedy i gdzie w Krakowie zagra Bryan Adams? [VIDEO]Koncert Bryana Adamsa w Polsce 2014: muzyk odwiedzi Polskę w ramach światowej trasy koncertowej, odbywającej się z okazji 30-lecia wydania płyty Reckless. Kiedy i gdzie zagra Bryan Adams? Sprawdź też informacje o biletach.

Legendarny kanadyjski wokalista - Bryan Adams - zagra koncert w Polsce. Wystąpi w ramach światowej trasy koncertowej, związanej z 30-leciem wydania jego czwartej płyty - świetnie przyjętego albumu Reckless, którego wydanie stało się przełomem w karierze Adamsa.

Kiedy i gdzie zagra Bryan Adams? Koncert muzyka odbędzie się w Krakowie 16 grudnia 2014. Jest to świetna wiadomość dla wszystkich fanów charakterystycznej twórczości Adamsa.

>>> OWF 2014: Artyści, ceny biletów, informacje <<<

Płyta Reckless została wydana w listopadzie 1984 nakładem A&M Records. Znalazły się na niej takie hity, jak Summer Of '69, Heaven czy Run To You.

Bilety na koncert Bryana Adamsa w Krakowie są w sprzedaży od 16 maja 2014. Ceny wejściówek wynoszą od 169 zł. Sprawdź więcej szczegółów o biletach w artykule w linku poniżej.

>>> Bryan Adams w Polsce - bilety. Ile kosztują i gdzie je kupić? <<<


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz