Dominik Pajewski

06.07.2020 (12:59)

365 dni zostanie usunięte z Netflixa? Jest odpowiedź platformyFilm 365 dni stał się prawdziwym hitem, który podbija również rynek zagraniczny. Nie wszystkim podoba się tematyka produkcji i wiele osób chce, aby usunięto film z platformy. Na liczne głosy niezadowolenia odpowiedzieli przedstawiciele platformy.

Gdy zapowiedziano film ''365 dni'', wszyscy wiedzieli, że będziemy mieli do czynienia z kontrowersyjnym obrazem, który wywoła ogromną dyskusję. Faktycznie, tak się stało, a film podbija nie tylko rynek w Polsce, ale również na świecie, co nie wszystkim się podoba. Wiele osób podkreśla, że produkcja propaguje złe wartości i najlepiej gdyby zniknęła z Netflixa. Na te głosy, przedstawiciele platformy postanowili krótko odpowiedzieć.

Przedstawiciele Netflixa odpowiadają na negatywne głosy związane z filmem ''365 dni''

Jak przekazali przedstawiciele Netflixa, film nie zostanie usunięty z platformy. Produkcja jest oznaczona jako film dla dorosłych, z powodu scen przemocy i seksu, dzięki czemu, film nie pojawia się u wszystkich przez specjalne filtry z treścią dla dorosłych. Problem jest jednak większy, ponieważ film oskarżany jest o propagowanie przemocy wobec kobiet i gwałtu, przez co dyskusja cały czas przybiera na sile.
 

REAKCJA KURTA COBAINA, NA CENY BILETÓW NA MADONNE ROZWALIŁA SYSTEM. W SIECI POJAWIŁ SIĘ NIEPUBLIKOWANY WYWIAD [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Black Sabbath: 50. lecie albumu PARANOID, zostanie uczczone specjalnym boxem CD i boxem winylowym!

  2020-08-07
  Uznany za twórcę nowego gatunku muzyki, jakim jest heavy metal, legendarny zespół z Birmingham, Black Sabbath, świętuje w tym roku 50. rocznicę wydania swojego albumu ''Paranoid''.
 • Męskie Granie 2020 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać specjalny koncert?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 odbywa się w wyjątkowej formule, w postaci tylko jednego koncertu. Gdzie oglądać transmisję z wyjątkowego wydarzenia Męskiego Grania? O której startuje TRANSMISJA?
 • Męskie Granie 2020 - zespoły, gdzie oglądać koncert 8.08.2020?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 - kto zagra na wyjątkowej edycji imprezy, która przez pandemie koronawirusa przyjmuje nieco inną formę? Wszystkie szczegóły na EskaROCK.pl.
 • Co widzą insekty? Naukowcy stworzyli małą kamerę, którą przyczepili do żuka

  2020-08-07
  Naukowcy chcą dowiedzieć się, jak wygląda życie owadów i w tym celu stworzono specjalną kamerkę. Jest to zminiaturyzowana wersja kamery nagrywającej w dobrej jakości, dzięki czemu możemy zobaczyć życie żuka.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-07
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz