Dominik Pajewski

14.11.2019 (18:21)

Zenek Kupatasa serwuje 'Darmowe Przytulasy' w formie klipu [WIDEO]Zenek Kupatasa nie zwalnia tempa i publikuje kolejny klip. Tym razem, padło na tytułowy numer 'Darmowe Przytulasy'. Jak dobrze się domyślacie, klip mocno nawiązuje do Pol’And’Rock Festival.

O utworze:

„Darmowe Przytulasy” Tulasy są bardzo dobre, bardzo potrzebne i bardzo zdrowe. Tulenie wytwarza nie tylko dużo ciepła (szczególnie jeśli tulimy się do osoby puszystej), ale też dużo pozytywnej energii. No i z takiego nastawienia do tulasków, które są na koncertach nieodzowne, bo zachęcam ludzi do robienia tzw. ściany miłości, która jest tym samym co ściana śmierci, tylko, że ludzie zamiast naparzać na siebie, robią wielkiego przytulasa - z tego właśnie zrodził mi się pomysł na utwór, jak i tytuł całej płyty.

ILLUSION W POZNANIU I WARSZAWIE 2020. BILETY, DATA, MIEJSCE KONCERTÓW LEGENDY POLSKIEGO ROCKA


O klipie:

„Darmowe Przytulasy” Klip został nakręcony podczas 25. Pol’And’Rock Festival. Gdzie indziej spotkasz tylu przyjaźnie nastawionych ludzi, którzy na każdym kroku wołają do tulenia z tabliczką „free hugs”? Jeśli za darmo i jeśli przytulas, no to musi to być Pol’And’Rock Festival. W klipie występują wyłącznie festiwalowicze, którzy podczas trwania tego festiwalu wszystkie troski i zmartwienia przydeptali butem.

HIT GUNS N' ROSES W 20 RÓZNYCH STYLACH. ANTHONY VINCENT ZNOWU ZASKAKUJE


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz