Kamil Pawłowski

13.11.2019 (14:05)

Rammstein - jak powstawał klip do utworu Auslander?Zespół Rammstein wypuścił 10 minutowe wideo zza kulis powstawania teledysku do piosenki „Auslander”. Jak kręcono klip? Co mówią o obrazie i samym utworze muzycy niemieckiej grupy?

Rammstein opublikował filmik pokazujący, w jaki sposób powstawał kontrowersyjny teledysk do utworu „Ausländer”. Przypomnijmy, że singiel został wydany w maju tego roku, krótko po tym, jak ukazał się niezatytułowany siódmy album studyjny zespołu wydany przez Spinefarm Records. W making of reżyser klipu oraz muzycy nie kryją, że kręcenie „Auslandera” było dla nich przednią zabawą. 

 

Wcześniej zespół wypuścił teledyski do numerów "Deutschland" i "Radio". 

Rammstein w Polsce 2020 

Formacja Rammstein w lipcu tego roku zagrała koncert na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Niemiecka kapela wróci do naszego kraju 17 lipca 2020 roku. Wydarzenie odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • T-raperzy znad Wisły wrócili w reklamie! Zaskakująca kampania

  2020-01-22
  Takiego powrotu raczej nikt się nie spodziewał, jednak taki widok wywołuje uśmiech na twarzy. T-raperzy znad Wisły wrócili i edukują w temacie smogu.
 • 8-latek, sprzedając koale z plasteliny, zarobił 250 tysięcy dolarów

  2020-01-22
  Pożary, które spustoszyły Australię, były czymś co poruszyło dosłownie cały świat. Każdy starał się wspierać kraj jak się da, a pewien 8-latek postanowił ulepić koale z plasteliny. Okazuje się, że dzięki temu uzbierał 250 tysięcy dolarów!
 • Czego nie możesz wnieść na koncert Slipknota? Lista rzeczy mocno wkurza fanów

  2020-01-22
  Koncerty Slipknota gromadzą ogromne ilości fanów, którzy często przebierają się za członków zespołu i przy okazji przynoszą różne rzeczy pod scenę. Zespół postanowił ustanowić listę rzeczy, których nie można wnosić na koncerty.
 • Pearl Jam udostępnia nowy singiel 'Dance of the Clairvoyants'

  2020-01-22
  Pearl Jam wraca! Nowy singiel „Dance of the Clairvoyants” dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych.
 • Ozzy Osbourne ujawnił, że zmaga się z chorobą Parkinsona

  2020-01-21
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz