Dominik Pajewski

21.01.2020 (11:07)

Muzycy Nirvany i The Doors zagrają wspólny koncertO takim koncercie wielu fanów z pewnością marzyło. 23 stycznia 2020, na jednej scenie pojawią się muzycy Nirvany i The Doors. Co skłoniło artystów do takiego występu?

Takie zestawienie jest czymś wyjątkowym i z pewnością nie powtórzy się już nigdy. Muzycy The Doors oraz Nirvany staną razem na jednej scenie już 23 stycznia 2020. Poznaliśmy szczegóły wyjątkowego występu.

AC/DC WYDA NOWY ALBUM W LUTYM I RUSZY W TRASĘ? CZY BĘDZIE KONCERT W POLSCE?


Muzycy Nirvany i The Doors zagrają wspólny koncert

John Densmore i Robby Krieger z The Doors i Krist Novoselic z Nirvany mają zagrać półgodzinny set, a dodatkowo, na scenie gościnnie pojawią się Micah Nelson, Haley Reinheart i Dave Stewart z Eurythmics. Wszystko po to, by wykonać piosenki The Doors, a dokładniej, by upamiętnić Jima Morrisona.

Z pewnością zapis pojawi się w internecie, ponieważ któryś z fanów nie oprze się pokusie nagrania tylu legend razem na scenie.
 

JAK JOSH KLINGHOFFER OCENIA ODEJŚCIE Z RED HOT CHILI PEPPERS? CZY WSZYSTKO ODBYŁO SIĘ W ZGODZIE?


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Co by było, gdyby Neo wziął niebieską pigułkę. Przeróbka z użyciem deep fake ma odpowiedź

  2020-02-19
  Matrix ma powrócić w nowej odsłonie w 2021 roku, jednak zanim to się stanie, w sieci można znaleźć coś ciekawego. Dzięki technologii deep fake, ukazano co by było gdyby Neo wziął niebieską pigułkę.
 • Gitarzysta Limp Bizkit złamał rękę, ale i tak zagrał koncert

  2020-02-19
  O Limp Bizkit można mieć różne zdanie, jednak nie da się odmówić grupie zaangażowania. Na ostatnim koncercie zespołu, gitarzysta Wes Borland zagrał koncert, mimo złamanej ręki.
 • Five Finger Death Punch wyjaśnili, dlaczego Megadeth grają przed nimi

  2020-02-19
  Wspólne koncerty Five Finger Death Punch i Megadeth cieszą się ogromnym zainteresowaniem, o czym mógł świadczyć fakt frekwencji w Warszawie. Zespół wyjaśnił, dlaczego taka kolejność jest na trasie.
 • Ozzy kolejny raz odwołuje trasę koncertową. Do sieci trafiło oświadczenie

  2020-02-19
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią od lat. Teraz Ozzy oznajmił, że musi odwołać kolejną część trasy koncertowej.
 • Orbita Wiru wydaje nowy album "Hipis 2020"

  2020-02-19
  20 lutego na światło dzienne wyjdzie nowy album stołecznej formacji rockowej Orbita Wiru. Czwarte w dorobku zespołu wydawnictwo studyjne nosi przewrotny tytuł “Hipis 2020”.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz