Dominik Pajewski

31.10.2019 (15:37)

Kasia Kowalska - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ (WYWIAD)Kasia Kowalska to artystka o której nie da się powiedzieć kilku zdań. Legendarna wokalistka, autorka tekstów i osobowość sceniczna wzięła udział w naszej 'Szybkiej serii, szybkich pytań'.

Kasia Kowalska to postać w polskiej muzyce, o której nie da się powiedzieć jednego lub dwóch zdań. Autorka wielkich hitów, tekstów oraz osobowość sceniczna, która od wielu lat pokazuje, że nadal ma bardzo dużo do powiedzenia. Artystka odwiedziła nas niedawno, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej serii, szybkich pytań'.
 

JOKER STAJE SIĘ SYMBOLEM? LUDZIE NA CAŁYM ŚWIECIE, ZAKŁADAJĄ MASKI Z FILMU NA PROTESTY


Kasia Kowalska - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ (WYWIAD)

Co ostatnio gra w playliście Kasi Kowalskiej? Z jakim artystą chciałaby nagrać numer? Czy tęskni za brakiem rozpoznawalności na mieście? No i też, komu odmówiłaby wspólnego numeru? Na te i inne pytania znajdziecie w naszym materiale:


MUNIEK WSPOMINA TRAGICZNY DZIEŃ: ZA KILKA GODZIN MUSIELIBY MI OTWORZYĆ MÓZG

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz