Dominik Pajewski

22.06.2020 (15:10)

Dzień Ojca 2020: najlepsze memy dla wszystkich super ojcówDzień Ojca 2020 to świetna okazja by docenić swojego tatę, i pokazać mu, że się o nim pamięta. Jesteśmy przekonani, że uśmiech pojawi się na ich twarzach od razu gdy pokażecie im te memy.

Dzień Ojca 2020 to taki czas gdy możemy pokazać, że jesteśmy córeczkami tatusia lub możemy na chwilę nie udawać twardzieli i pokazać naszym tatom, że są dla nas ważni. Pamiętajcie, że nie musicie pokazywać tego w mega oficjalny sposób, można zrobić to na wesoło. Mamy kilka memów, przygotowanych na Dzień Ojca 2020

GORGONZOLLA - TRZECI SINGIEL Z ALBUMU "KONSUMPCJA". DO SIECI TRAFIŁ KLIP DO UTWORU 'ZAGUBIENI'Dzień Ojca 2020: najlepsze memy dla wszystkich super ojców

Na wstępie pamiętajcie, że tego dnia każdy tata po cichu, gdzieś tam w środku marzy o takiej sytuacji ;)Jednak śniadanie też będzie miłym gestem i w zupełności wystarczyCo do prezentów to różnie bywa...Nie przesadzajcie z nimi...Pewnie Wasi ojcowie to weseli i twardzi goście, tak jak Ozzy Osbourne... który i tak przy córce staje się delikatnym gTak samo jest z Rambo, on też przy córce staję się miłym tatusiem :)

Panowie, jeśli zostaliście niedawno ojcami, to pamiętajcie by tego nie zepsuć. Jeden zepsuł i potem całą galaktykę przeczesywał...Z resztą wszystkie dzieci nasze są... Wszystkiego co najlepsze dla wszystkich Ojców, z okazji ich święta życzy Eska Rock! :) 


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz