Dariusz Król

18.04.2016 (08:28)

Mamy dla Was zaproszenia na wspólny koncert trzech legend polskiego rocka!Czekają na Was zaproszenia na wyjątkowy koncert - na jednej scenie: Kobranocka, Sztywny Pal Azji i Róże Europy!
Słuchaj Eski ROCK codziennie po 13.00 - zaprasza Jaro Sobierajewicz.

Róże Europy, Kobranocka i Sztywny Pal Azji to zespoły, które tworzyły najpopularniejszą na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych muzykę, a ich przeboje okupowały pierwsze miejsca list przebojów oraz towarzyskie spotkania młodych ludzi.

Ich odbiorcy mieli wtedy 15-20 lat i byli w okresie młodzieńczego buntu – cechowały ich  charakterystyczne stroje, fryzury i ozdoby. A przede wszystkim podejście do rzeczywistości, którą chcieli i mogli zmieniać. To siła i zaangażowanie tysięcy młodych ludzi była wsparciem dla zmian jakie zachodziły wtedy w Polsce, a później w całej Europie Wschodniej.

„Mamy dla was kamienie”, „Nieprzemakalni”, „Ela czemu się nie wcielasz”, „Jedwab”, „Wieża radości, wieża samotności”, „Kocham Cię jak Irlandię” i dziesiątki innych piosenek, które zna praktycznie każdy w wieku między 35 a 50 rokiem życia. Jak teksty, które porywały umysły przetrwały próbę czasu? Niejednokrotnie odpowiedź może nas zaskoczyć.

Koncert POLSKIE-WINYLE to ponad cztery godziny wspomnień i szalonej zabawy w nowoczesnej i wyśmienicie położonej hali widowiskowej URSYNÓW ARENA w Warszawie.


Piątek – 22 kwietnia 2016 r.

otwarcie drzwi: g. 18:00
początek koncertu: g. 20:00

NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz